داستان های موفقیت رژیم Herbalife – آیا کاهش وزن می تواند کیف پول شما را بزرگتر کند؟

داستان های موفقیت آمیز رژیم Herbalife زیادی وجود دارد که می توانید آنها را در وب سایت یا آنلاین این شرکت پیدا کنید. “من وزن کم کردم و در سن ۶۵ سالگی، ۲۰۰ مایل را در دو روز رکاب زدم” یا “شروع به کاهش وزن ۲۵ پوندی کردم و ۴۰ پوند وزن کم کردم.” اما آیا محصولات بهداشتی و سلامتی هربالایف می توانند حساب بانکی شما را چاق کنند؟

شرکت و محصولات

هربالایف در سال ۱۹۸۰ توسط تاجر مارک هیوز ایجاد شد که شروع به فروش محصولات از صندوق عقب ماشین خود کرد. مرگ مادرش که در تمام زندگی خود با مشکلات سلامتی و وزن دست و پنجه نرم می کرد، به او انگیزه داد تا راهی سالم برای کاهش وزن پیدا کند. Herbalife در حال حاضر طیف گسترده ای از محصولات تغذیه، مدیریت وزن و مراقبت شخصی را ارائه می دهد که بر یک رژیم غذایی متعادل و سلامت کلی تمرکز دارد.

برنامه و جبران

هربالایف محصولات خود را از طریق یک سیستم بازاریابی چند سطحی سنتی به فروش می رساند که از ۱.۹ میلیون توزیع کننده مستقل برای بازاریابی محصولات خود در ۷۰ کشور استفاده می کند. توزیع کنندگان هم سود خرده فروشی و هم عمده فروشی از محصولات و همچنین حق امتیاز و پاداش بسته به سطحی که در شرکت به دست آورده اند دریافت می کنند. اساساً دو راه برای کسب درآمد وجود دارد: از طریق فروش محصولات و با جذب توزیع کنندگان بیشتر به خط نهایی خود برای دریافت کمیسیون از فروش آنها. برای ورود به عنوان یک توزیع کننده، هزینه ورود کم است (خرید حدود ۲۴۰ دلار از محصولات برای فروش)، در حالی که شروع به عنوان یک مدیر گران تر است (تقریباً ۲۰۰۰ دلار کالا). این شرکت آموزش های آنلاین و انگیزه، توافق نامه ها و مشارکت ها را با جدیدترین ها برای یادگیری موثر تجارت و بازار ارائه می دهد.

تجزیه و تحلیل

علیرغم وخامت اقتصاد، صنعت تندرستی با ۴۴ میلیارد دلار فروش تغذیه و کاهش وزن در سال ۲۰۰۸ هنوز یک فرصت مناسب است. به رشد خود ادامه خواهد داد. ایجاد محصولات موثر برای سالهای آینده. اما به عنوان یک فرصت تجاری، نرم افزار منسوخ شده و در اقتصاد جهانی مبتنی بر اینترنت امروزی ناکارآمد است. سیستم سنتی MLM که از دکمه‌ها، برچسب‌ها، برچسب‌ها و بروشورها استفاده می‌کند، راه مفیدی برای دسترسی به افرادی نیست که به محصولات غذایی نیاز دارند. این واقعیت که صنعت از رقبای زیادی با بودجه های تبلیغاتی هنگفت و کانال های توزیع گسترده تر اشباع شده است نیز به توانایی توزیع کننده برای موفقیت آسیب می رساند. میانگین کل غرامت سالانه ای که هربالایف در سال ۲۰۰۸ به رهبران فعال پرداخت کرد ۵۲۰۰ دلار بود (بدون احتساب سود حاصل از فروش مجدد محصولات). برای دستیابی به دستاوردهای بیشتر در یک سال، ابتدا باید محصولات و فرصت های تجاری را به بازار گرم خود (دوستان، خانواده، آشنایان) بفروشید. این کاری است که بسیاری از مردم از انجام آن راحت نیستند. دوم، شما باید راهی برای بازاریابی برای مخاطبان افرادی که نمی‌شناسید پیدا کنید، و این بیشتر چالشی با ابزارهای موجود است. بنابراین اگر معتقدید که می‌توانید به اندازه کافی محصولات مدیریت وزن و مراقبت‌های بهداشتی را به بازار گرم خود بفروشید و می‌توانید شانس را برای پیوستن دیگران به این تجارت شکست دهید، داستان‌های موفقیت رژیم هربالایف ممکن است شما را به سمت یک تجارت خانگی موفق سوق دهد. اگر به دنبال شرکتی هستید که پورسانت های بالاتری بپردازد، آموزش و پشتیبانی بهتری ارائه دهد، و یک برنامه راهنمایی که به شما نشان می دهد چگونه به صورت آنلاین برای موفقیت بازاریابی کنید، توصیه می کنم به دنبال فرصتی دیگر از خانه باشید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر