داستان وزن معلق آلت تناسلی فاجعه! با واقعیت کاری که وزن آلت تناسلی با آلت تناسلی شما انجام می دهد آشنا شوید!

اجازه بدهید یک سوال از شما بپرسم: آیا تا به حال از وزنه های آویزان آلت تناسلی در زندگی خود استفاده کرده اید؟ این احتمال وجود دارد که با وزنه ها به موفقیت دست پیدا کنید و شاید حداکثر یک اینچ به آلت تناسلی خود اضافه کنید؟ متأسفانه، به احتمال زیاد شما در داستان فاجعه آویزان وزنه‌ها که به صورت روزانه اتفاق می‌افتد، قرار می‌گیرید. اگر قبلاً از وزنه استفاده نکرده اید و به فکر استفاده از آنها هستید. متوقف کردن! این مقاله را بخوانید و حقایق را بدانید که اگر از وزنه‌های آویزان استفاده کنید، چه اتفاقی ممکن است برای آلت تناسلی شما بیفتد و چه اتفاقی می‌افتد.

اولین بار کاربر

اگر قبلاً وزنه‌ها را ندیده‌اید، توضیح آن نسبتاً آسان است: یک وزنه به یک رشته الاستیک متصل می‌شود که سپس به انتهای آلت تناسلی متصل می‌شود. گاهی اوقات مردان تا ۱۸ ساعت در روز از وزنه استفاده می کنند، که متأسفانه گاهی اوقات می تواند واقعیتی باشد که اگر می خواهید نتیجه ای را ببینید، باید انجام دهید. این باعث می شود که فشار باورنکردنی به یکی از حساس ترین نقاط بدن وارد شود، در اینجا نگاهی داریم به آنچه برای این مرد اشتباه بوده است.

داستان فاجعه

این داستان برگرفته از عصاره مجله سلامت مردانه است. جیم از داکوتای جنوبی از وزنه استفاده می کرد زیرا از آلت تناسلی ۶ اینچی خود ناراضی بود و به دنبال شادتر نگه داشتن همسرش در اتاق خواب بود. پس از استفاده از وزنه ها به مدت ۶ ساعت در روز و بدون نتیجه پس از یک ماه، ناامید شد و به مدت ۱۲ ساعت در روز از وزنه ها استفاده نکرد. آلت تناسلی او شروع به درد شدید کرد و پوست شروع به دور شدن از آلت تناسلی واقعی کرد. پس از ۳ ماه استفاده از وزنه‌ها، او به آلت تناسلی با بیش از ۳ اینچ پوست اضافی دست یافت که مانند یک پوست ختنه‌گاه بیش از حد رشد کرده بود، این پوست اضافی برای لمس بسیار دردناک بود و جیم را مجبور به عمل برداشتن پوست برای آلت تناسلی ناجور خود کرد.

متأسفانه این واقعیت وزنه های آویزان آلت تناسلی است. در مورد جیم، پوست آنقدر کشیده شد که آلت تناسلی بزرگ‌تر او باقی نماند، او فقط یک آلت تناسلی با اندازه معمولی با بیش از ۳ اینچ پوست در انتهای آن داشت. نوع عملیاتی که جیم به آن نیاز داشت بیش از ۱۰۰۰۰ دلار هزینه داشت. همه اینها با نیت خوب جیم شروع شد که می خواست سایز آلت تناسلی خود را افزایش دهد و به فاجعه ختم شد. روحیه داستان در اینجا این است که برای رشد، آویزان کردن وزنه ها از قسمت های مختلف بدن شما کارساز نیست.

آویزان کردن وزنه یکی از دلایل رایج این نوع مشکل است زیرا ساختار آلت تناسلی را تغییر نمی دهد، در عوض فقط لایه بیرونی آلت تناسلی را کشیده می کند.

وزنه برعکس تمرینات عمل می کند، که به تقویت آلت تناسلی و عدم تجزیه آن کمک می کند. برخلاف وزنه ها، ورزش ها ساختار داخلی آلت تناسلی را تغییر می دهند و به آن طول می دهند. ورزش‌ها به آلت تناسلی اجازه می‌دهند تا با سرعت خود بدن به شکل جدید خود رشد کند بدون اینکه چیزی غیرطبیعی ایجاد کند. زیبایی ورزش ها در این است که نه تنها به شما اجازه می دهد طول و دور آلت تناسلی خود را افزایش دهید، بلکه سلامت عمومی شما را نیز بهبود می بخشد و در واقع برای بدن شما مفید است.

در نتیجه، اگر می خواهید رشد ایمن و موثر آلت تناسلی دارید، وزنه های آویزان گزینه مناسبی نیستند، به جای آن ورزش را انتخاب کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر