درمان ۳۱ روزه برای کاهش چربی – آیا برای شما مناسب است؟

یکی از محبوب ترین برنامه های کاهش چربی در بازار امروز، درمان کاهش چربی ۳۱ روزه است. البته مانند هر برنامه رژیمی، حتماً نکات مثبت و منفی خود را دارد. وقتی هر دو طرف ماجرا را بدانید، تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای نیازهای شما مناسب است یا خیر، بسیار واضح تر خواهد بود.

درمان از دست دادن چربی ۳۱ روزه توسط یک سرباز ارتش سابق و رزمی کار به نام Vic Magary ساخته شده است. این برنامه شامل پنج برنامه تمرینی مختلف است که هر کدام ۳۱ روز طول می کشد. آنها هم تمرینات قدرتی شدید و هم مختصری دارند. تا آنجا که جنبه‌های تغذیه‌ای این برنامه، مطابق با رژیم غذایی اولیه است، یا فقط خوردن آنچه غارنشینان می‌خوردند. این غذا مانند مرغ، تخم مرغ، گوشت، سبزیجات، میوه ها، دانه ها، آجیل و مانند آن است.

نکات خوب در مورد برنامه:

۱. هر تمرین در یک ویدیو به تفصیل آمده است، که باعث می‌شود راحت‌تر با آن‌ها همراه شوید

۲. اگر سطح آمادگی جسمانی پیشرفته ای دارید، یا تازه شروع کرده اید، می توانید تمرینات را انجام دهید.

۳. می توانید دو ماه طول بکشد تا برنامه را امتحان کنید و همچنان پول خود را پس بگیرید

۴. از آنجایی که این برنامه کوتاه، شیرین و دقیق است، می توانید فوراً آن را وارد زندگی خود کنید.

۵. برای این برنامه نیازی به خرید هیچ وسیله تمرینی نخواهید داشت

۶. بررسی‌های این برنامه فوق‌العاده بوده است و بسیاری از آنها موفقیت بزرگی را با رسیدن به فرم بهتر و کاهش وزن ناخواسته دیده‌اند.

برخی از اشکالات احتمالی برنامه:

۱. بخش تغذیه برنامه ممکن است در ابتدا دشوار باشد، زیرا بسیاری از غذاهایی که احتمالاً روزانه می خورید را حذف می کند. غذاهای فرآوری شده و همچنین نان، غلات و پاستا به طور کامل حذف می شوند.

۲. برخی از تمرینات نسبتاً سخت هستند، بنابراین ممکن است کمی طول بکشد تا وارد نوسان شوید.

۳. اگر دوست دارید الکل بنوشید، این برنامه ممکن است برای شما مناسب نباشد، زیرا قرار نیست در طول این رژیم الکلی بنوشید.

این واقعاً این نیست که آیا درمان کاهش چربی ۳۱ روزه کار می کند یا نه، بلکه این است که آیا این برنامه برای شما قابل انجام است. تا زمانی که انگیزه و اراده لازم را داشته باشید تا آن را تا انتها ببینید، می توانید از شر آن چربی های سرسخت خلاص شوید و زندگی را همانطور که می خواهید شروع کنید!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر