دستگیری ۷ ​​کلاهبردار حرفه ای در بجنورد


به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، مقصود رستگار رئیس پلیس آگاهی خراسان شمالی صبح امروز در گفت و گو با اصحاب رسانه اظهار داشت: ۷ کلاهبردار حرفه ای و ۷ فقره جعل و کلاهبرداری به ارزش ۱۰ میلیون ریال در بجنورد کشف و دستگیر شدند. .

وی گفت: پس از اعلام شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر اینکه افرادی با ترفندهای مختلف از جمله فروش آپارتمان و خودرو اقدام به فریب آنها کرده اند، بلافاصله موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی خراسان شمالی با اشاره به اینکه کارآگاهان با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی و بررسی اظهارات شاکیان پرونده موفق به شناسایی محل اختفای متهم شدند، افزود: در چند عملیات غافلگیرانه ۷ نفر جاعل و کلاهبردار با سابقه در این موضوع دستگیر و به مقر انتظامی انتقال داده شد

این افسر پلیس با اشاره به اینکه متهم در بازجویی های به عمل آمده به ۷ فقره جعل و کلاهبرداری در بجنورد اعتراف کرد، یادآور شد: ارزش کلاهبرداری های انجام شده ۱۰ میلیون ریال برآورد شده است.

رستگار با اشاره به اینکه متهمان پس از رسیدگی و جمع بندی پرونده در نهایت به مراجع قضایی معرفی شدند، از شهروندان عزیز خواست در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را سریعاً از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/ sp
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید