دشمن اتاق جنگ علیه کشور را به رسانه های سعودی – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهان آورده استبه گزارش خبرنگار مهر، روح الله سلگی شامگاه سه شنبه در نشست بررسی چالش های فرهنگی افزود: تروریسم رسانه ای اکنون به دنبال انتقام شکست شورش های خیابانی توسط عوامل خود در کشورمان است.

وی با اشاره به استفاده دشمن از ابزار رسانه ای علیه کشورمان، ادامه داد: رسانه های دیداری، شنیداری، مکتوب و مجازی ابزار جنگ نرم استکبار علیه کشورمان است.

رئیس شورای اطلاع رسانی دولت در مازندران بر اهمیت جنگ رسانه ای تاکید کرد و افزود: در جنگ رسانه ای دشمن با بطن واقعیت، تغییر الگوهای رفتاری جامعه، تحمیل باورهای نادرست و تغییر منبع خبر را هدف قرار می دهد.

این مسئول افزود: تبیین درست میزان کینه و دشمنی دشمنان انقلاب اسلامی، تلاش آنها را در جنگ رسانه ای ناکام خواهد گذاشت.

سلاگی نقش رسانه ها و مفسران رویدادها را در افشای ماهیت شیطانی و شیطانی استکبار مهم دانست و افزود: خبرنگاران و تحلیلگران مسائل سیاسی و اجتماعی باید همواره تحولات جامعه را رصد کرده و تحلیل های واقع بینانه ارائه دهند.

معاون فرماندار مرندران خاطرنشان کرد: جبهه انقلاب در جنگ نرم بر ابعاد خود مسلط است و دشمن از این واقعیت هراس دارد.

مسئول پدافند فرهنگی مازندران توجه به نقش نیروهای متدین و انقلابی در جنگ نرم را ضروری دانست و افزود: تشکیل یک پدافند رسانه ای اطمینان بخشی در برابر موج خشن استکبار در رسانه ها ضروری است.

وی به آگاهی و تنویر افکار عمومی نسبت به توطئه های فرهنگی و سیاسی اشاره کرد و افزود: تنها راه خنثی سازی توطئه های همه جانبه استکبار در جنگ رسانه ای تقویت بنیان فرهنگی کشور است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران گفت: استکبار به شدت نگران سرعت خیره کننده کشورمان به سمت قله پیشرفت و آبادانی است.

وی رمز عبور از مشکلات را داشتن روحیه جهادی و انقلابی دانست و افزود: انقلاب اسلامی در مسیر تحقق آرمان های بزرگ خود بن بست ندارد و با وجود کمبودها و مشکلات اقتصادی و فرهنگی، آینده کشور روشن است. و شهوت