دولت به دنبال پاسخگویی رهبران دستگاه های اجرایی است


به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، حسن ناهیدی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری در جلسه شورای اطلاع رسانی استانداری اظهار داشت: دولت به دنبال این است که رؤسای دستگاه های اجرایی مسئول می توانند اخبار و اطلاعاتی در این زمینه داشته باشند، کمک شایانی به تحقق این موضوع خواهد کرد.

وی دسترسی مردم به اطلاعات را در حوزه اطلاع رسانی دانست و از رسانه به عنوان ابزاری موثر و کارکردی خاص در عرصه های مختلف یاد کرد و گفت: وجود رسانه در جامعه به معنای پویایی و فعالیت آن جامعه است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی، اطلاعات را منبع تولید برق دانست و افزود: این تولید برق به نحو شایسته منافع نظام را در منطقه و جهان تامین می کند.

ناهیدی با اشاره به افتتاح پروژه های هفته دولت گفت: انتخاب و بهره برداری از پروژه های هفته دولت با توجه به جمعیت و اولویت ها انجام شد و ادامه برنامه ریزی برای شهرستان ها انجام می شود.

وی تاکید کرد: تلاش دولت در راستای رفع مشکلات مردم در حوزه های مختلف است و هدف دولت در استان ها این است که اولویت ها مشخص شده و با اعتبار دادن بتوانند در حوزه اجرایی موفق باشند.

انتهای پیام
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید