دو اثر «مصباح الهادی» و «شیران کربلا» در کربلای معلی تولید و منتشر شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانرحیم قربانی رهبر گروه کر محمد رسول الله.پ) وی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آثار تولید شده در دهه محرم گفت: در راستای ایجاد فضای تبلیغی در ایام سوگواری محرم و عزاداری شهادت امام حسین(ع) است.ONE)بنیاد بین اللملی عاشورا کارهایی را برای گروه کر سفارش داد.

وی با اشاره به اینکه آثاری در داخل و خارج از کشور تولید و منتشر شده است، گفت: قرار بود در ایران فیلمبرداری شود اما گروه با هزینه شخصی به عتبات رفت و همکاری خوبی با آستان مقدس حسینی شکل گرفت و بیش از ۱۵ اثر در آنجا تهیه شد.

قربانی ادامه داد: از این تعداد ۶ اثر مربوط به ایام ماه محرم و دو اثر ویژه به نام های «شیران کربلا» و «مصباح الهادی» و دعای فرج همگی در کربلای معالی در حرم است. سلام مطهر سیدالشهدا (ONE) و در این بین الحرمین و حرم حضرت عباس(ع)ONE) تولید بودن آثار دیگری نیز در آینده رونمایی خواهد شد.

وی در پایان گفت: این آثار با همکاری بنیاد باین است بین المللی عاشورا و سازمان قرآن و عترت بسیج حضرت محمد رسول الله (ص) در تهران بودند و در تولید این آثار نیز همکاری ویژه ای با آستان مقدس حسینی داشتند.

در زیر می توانید آثار مصباح الهادی را به سه زبان انگلیسی، عربی و فارسی ببینید: