رئیس ستاد امربه معروف و نهی از منکر در کشور: ظهور سلبریتی ها باعث کاهش منکر در جامعه می شود.


به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، حجت الاسلام کاظم صدیقی امشب در نمایشگاه تخصصی خانواده در مشهد، اظهار کرد: خانواده جایگاه مهمی در جامعه دارد، بنابراین لازم است زنان خانواده تلاشگر و خداپرست باشند.

رئیس ستاد امربه معروف و نهی منکر در کشور با اشاره به سیره خانوادگی پیامبران الهی گفت: وقتی خداوند می خواهد حضرت ابراهیم را تربیت کند او را با خانواده هاجر و اسماعیل تربیت می کند زیرا همسرش. در شرایط سخت به خدا پناه می برد.

وی با تاکید بر اینکه جامعه سالم حاصل خانواده سالم است، افزود: زنان ما باید سیره حضرت زهرا(س) و علی(ع) را الگوی خود قرار دهند زیرا پاک ترین خانواده تاریخ هستند.

حجت الاسلام صدیقی در ادامه به جایگاه مهم و سرنوشت ساز ازدواج اشاره کرد و خطاب به جوانان تاکید کرد: ازدواج یکی از عالی ترین عبادات است و هیچ کاخ و کاخی در اسلام مقدس تر از ازدواج نیست.

وی با اشاره به هجمه های فرهنگی برای تشکیل خانواده ها یادآور شد: رضاخان در دوره پهلوی از سه عرصه تخریب روحانیت، خانواده و مقاومت برای رسیدن به اهداف خود وارد شد و اکنون در حال حاضر این دشمنان است. انقلاب این سطوح و اهداف را هدف قرار داده است. خود را در نابودی خانواده ها دنبال می کند.

امام جمعه موقت تهران با تاکید بر اینکه اگر خیانتی برای تضعیف صیانت از خانواده صورت می گیرد، همه باید دفاع کنیم و به رسمیت شناخته شد: باید در نظر داشته باشیم که هر خانواده ای اصیل و پاک باشد از شر آن در امان است. آسیب و تهدید به کشور آسیبی نمی رسد.

وی به نقش حجاب در حفظ ارزش های خانواده اشاره کرد و تصریح کرد: در کنار عمامه، حجاب نیز نشانه مبارزه است، بنابراین اگر معروف در جامعه را برجسته کنیم، قطعا با گذشت زمان، منفی ها از بین می رود.

خانواده مهمترین رکن جامعه است

در ادامه دبیر امربه معروف و نهی منکر خراسان رضوی بیان کرد: برای اولین بار نمایشگاه تخصصی خانواده در قالب ۱۲ گروه در مشهد با عناوین خانواده عفاف، خانواده مسائل اجتماعی، خانواده ایثار و شهادت، خانواده فضای مجازی، خانواده هنر و معماری، خانواده ورزش و سلامت و خانواده نشاط و نشاط تاسیس شده است.

مهدی رضایی برگزاری مراسم گوهرشاد، جشن تکلیف، برنامه های ورزشی، نمایش فیلم و فروش محصولات فرهنگی و پوشاک را از جمله برنامه های جانبی این نمایشگاه برشمرد.

وی بر لزوم توجه ویژه به مقوله خانواده به عنوان مهمترین رکن جامعه تاکید کرد و گفت: از این رو لازم است به انسجام و امید خانواده توجه بیشتری شود و به جایگاه این خانواده توجه ویژه شود. موسسه، نهاد.

دبیر امربه معروف و نهی منکر خراسان رضوی اذعان داشتند: بسیاری از تفریحات مردم باید در قالب خانواده صورت گیرد چرا که چنین رفتاری به استحکام نظام خانواده کمک زیادی می کند.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید