رئیس قوه قضائیه وارد یزد شد


به گزارش خبرگزاری فارس از یزد، بر اساس برنامه ریزی های انجام شده حجت السلام و المسلمین غلامحسین محسنی آژه ای با اقشار مختلف مردم، قضات، کارکنان دادگستری، تولیدکنندگان، صنعتگران و کارآفرینان استان دیدار خواهد کرد. در دوازدهمین سفر خود به استان یزد.

شرکت در جلسه شورای قضایی استان از دیگر برنامه های رئیس کل دادگستری استان یزد و همزمان با سفر وزیر دادگستری، رؤسای سازمان های مجرمانه دولت، ثبت اسناد و املاک است. املاک، بازرسی کل کشور و معاونین قضایی قوه قضائیه شهرهای مختلف استان را از نزدیک پیگیری می کنند و از روند قانونی و دغدغه های استان مطلع هستند.

در سفر امروز حجت الاسلام والمسلمین محسنی اجیعی در استان یزد، ۲۰ مقام عالی قضایی رئیس قوه قضائیه را همراهی می کنند که هر کدام برنامه های متفاوت و متنوعی برای بررسی و رفع مشکلات حقوقی و حقوقی این قوه دارند. مردم استان یزد از جمله سفر به ۱۰ شهر استان از جمله «میبد»، «اردکان»، «بهاباد»، «مهریز»، «مُرست»، «خاتم»، «بافیق»، «تفت»، «ابرکوه» و «اشکذر» ; ملاقات با مردم و مراجعین به عدالت و رفع مشکلات آنان در چارچوب مقررات قانونی. بازدید از ادارات مختلف قضایی و سازمان های زیرمجموعه؛ بازدید از دادگاه؛ بازدید از انبار در املاک استان؛ بازدید از زندان و کانون اصلاح و تربیت؛ افتتاح کارگاه بنیاد تعاون یزد و سایر برنامه های برگزار شده برای رفع مشکلات مردان

انتهای پیام
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید