راه حل های ساده و نکاتی در مورد چگونگی کاهش وزن به طور طبیعی

برای کاهش وزن باید کالری و انرژی بیشتری نسبت به آنچه دریافت می کنید مصرف کنید. این به همان سادگی است. شما کالری خود را از گروه های غذایی، کربوهیدرات ها، چربی ها و پروتئین ها دریافت می کنید.

خوب حالا بیایید نگاهی به برخی از داروهای موثرتر برای کاهش وزن طبیعی بیندازیم. می توانیم با چای سبز و زنجبیل شروع کنیم.

چای سبز و زنجبیل. چای سبز مدت زیادی است که به عنوان یک کمک کننده کاهش وزن مورد بحث قرار گرفته است و تحقیقات بیشتری برای اثبات اثربخشی واقعی آن مورد نیاز است. با این حال کافئین موجود در چای سبز به سرعت بخشیدن به فرآیند متابولیک و سایر عملکردهای بدن کمک می کند، بنابراین این به نوبه خود به کاهش وزن در طول زمان کمک می کند.

آب گلبرگ رز.

مزایای آب گلبرگ رز بیش از هر چیز دیگری توسط شواهد حکایتی پشتیبانی شده است. با این حال به هیچ وجه نباید این نوشیدنی را نادیده بگیرید. گلبرگ های رز به عنوان یک ادرار آور بسیار ملایم عمل خواهند کرد. دیورتیک ها کلیه های شما را تشویق می کنند تا میزان سدیم (نمک) را در ادرار افزایش دهند.

در این فرآیند، این اتفاق می افتد، دیورتیک ها نمکی را از دست می دهند که از کلیه های شما کاهش می یابد، این ده آب از خون می گیرد و این به نوبه خود باعث کاهش مقدار خون در سیستم گردش خون شما می شود. لازم به ذکر است که این کاهش وزن دائمی فقط وزن آب نیست، با این حال این عمل نوشیدن بیشتر را تشویق می کند تا سیستم شما را صاف، تمیز و هیدراته نگه دارد. هیدراته ماندن، باور کنید یا نه، می تواند برای کاهش وزن بسیار مفید باشد.

قاصدک و نعناع فلفلی. چای قاصدک و نعناع نوشیدنی است که عمر کبد شما را طولانی کرده و آن را سالم نگه می دارد. کبد نقش بسیار مهمی در فرآیند متابولیک بدن دارد. بسیاری از این عملکردها بر مدیریت وزن تأثیر می گذارد. کبد پر از سلول هایی است که سلول های چربی ذخیره شده را تجزیه می کنند تا بتوان از آنها به عنوان انرژی استفاده کرد. این سلول ها همچنین چربی را می شکنند و جذب می کنند که می تواند برای مصرف انرژی نیز استفاده شود. لیست عملکردهایی که کبد شما مسئول آن است ادامه دارد، با این حال نتیجه نهایی این است که قاصدک به حفظ سلامت کبد کمک می کند. داشتن یک کبد سالم به طور کلی برای کاهش وزن مفیدتر است.

ادامس جویدن. باور کنید یا نه، با جویدن آدامس، در واقع مغز و معده خود را فریب می دهید و فکر می کنید که بیشتر از آنچه هست می شود. طعم آدامس اشتها را از بین می برد و به مقاومت در برابر میل به خوردن یا خوردن غذاهای ناسالم کمک می کند. این همچنین جریان بزاق را تحریک می کند، این آنزیم ها ستاره ها و چربی ها را تجزیه می کنند.

یک روال ایجاد کنید. یک روتین داشته باشید و تا حد امکان به آن پایبند باشید. روتین یکی از مهمترین عناصر در کاهش وزن طبیعی است. این درست با یک رژیم غذایی سالم و متعادل است. اگر نوعی روتین در کار ندارید، هر پیشرفتی کندتر خواهد بود و همچنین استراتژی کلی شما کمتر موثر خواهد بود.

شروع و ایجاد یک عادت جدید از ابتدا فقط حدود ۳ هفته طول می کشد، بنابراین بهترین راه برای شروع، شروع کوچک است. تغییرات کوچکی را در عادات غذایی و برنامه ورزشی خود ایجاد کنید و این را حدود ۲۱ روز ادامه دهید. اگر در حدود ۸۰ درصد مواقع به یک برنامه روتین پایبند باشید، پیشرفت مثبتی خواهید دید و این روند کاهش وزن طبیعی را تسریع می کند.

از روغن نارگیل برای پخت و پز استفاده کنید.

روغن نارگیل فقط یک چربی اشباع نیست، بلکه حاوی چربی های خاصی است که به شما کمک می کند انرژی (کالری) را به طور موثرتری مصرف کنید. این به تنهایی باعث کاهش وزن نمی شود، اما اگر روغن نارگیل را با سایر چربی هایی که استفاده می کردید جایگزین کنید، به شما کمک می کند تا چربی های اضافی را بسوزانید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر