رسانه یکی از مولفه های مهم برای تحقق تمدن نوین اسلامی است – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، سرهنگ کریم اکبری ظهر شنبه در جمع خبرنگاران عاشورایی ضمن تسلیت به مناسبت ایام سوگواری امام حسین (ع) اظهار داشت: رسالت عاشورایی رسول اکرم زینب (س) واقعاً دردناک بود. این حادثه را توضیح دهید

وی با اشاره به اینکه تبیین واقعه عاشورا توسط حضرت زینب(س) با شجاعت انجام شد، گفت: اگر فلسفه قیام امام حسین(ع) توسط حضرت زینب(س) تبیین نمی شد، نسل های بعدی نمی توانستند. برای درک واقعیت های آن

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کاشان خاطرنشان کرد: تبیین واقعه عاشورا و همچنین منشأ آن بسیار مهم بوده و هست.

وی با اشاره به اینکه عرصه خبر و رسانه برای جامعه امروز بسیار مهم و ضروری است، گفت: در دنیا اگر کشوری یا جریانی برگه برنده دارد به خاطر رسانه قوی است.

سرهنگ اکبری رسانه ها را ابزاری قدرتمند برای انتقال اخبار و پیام های کشورهای مختلف دانست و افزود: بزرگترین سرمایه گذاری ابرقدرت ها از دیرباز بر روی رسانه ها بوده است تا بتوانند در دنیا تاثیرگذار باشند.

وی با اشاره به اینکه با توجه به مرحله دوم انقلاب اسلامی در حال حاضر به سمت تمدن اسلامی حرکت می کند، خاطرنشان کرد: رسانه یکی از مولفه های مهم برای رسیدن به تمدن نوین اسلامی است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کاشان از ضرورت تربیت و استقرار سربازان جنگ نرم خبر داد و ادامه داد: امیدواریم با پیشرفت دهه هشتاد و نود شاهد اقدامات موثر این نسل از انقلاب برای رسیدن به اهداف باشیم.