ریشه کنی مواد مخدر نیازمند همفکری عمومی و کار جهادی است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، حسن بهرام نیا یکشنبه شب در حاشیه مراسم سالگرد مبارزه با مواد مخدر ضمن گرامیداشت این روز از زحمات و اقدامات تمامی دستگاه های ستادی، اجرایی، نظامی، امنیتی و قضایی قدردانی کرد و افزود: با اجماع و جهاد عمومی.» با توجهات و رهنمودهای امام عصر (عج) از رهبر فرزانه انقلاب و راهبردهای مردم سالاری و بنده، گام های مثبتی در جهت ریشه کنی این پدیده شوم و سوزان برداشته شده است.

وی سالروز مبارزه با مواد مخدر را فرصتی مغتنم برای جامعه، نخبگان، علما، ورزشکاران، رسانه ها و سازمان های مردم نهاد برای تحقق شعار «همه معتاد نیست» خواند و گفت: امروزه سوء مصرف مواد روانگردان به یک جامعه جدی تبدیل شده است. مشکل همه جوامع بشری در عرصه های مختلف است و برای ریشه کن کردن آن نیاز به کار جهادی است.

استاندار ایلام با تاکید بر توجه مسئولان به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص مبارزه با مواد مخدر گفت: مقام معظم رهبری از اعتیاد به مادر آسیب های اجتماعی تعبیر کردند و مبارزه با آن یک جهاد بزرگ و حرکتی بسیار عمیق است. آنها به پیشرفت ملت ایران شناخته شده اند.

بهرام نیا در پایان با گرامیداشت یاد و خاطره رشادت ها و جان باختگان ۳ هزار و ۸۴۶ شهید والامقام، بیش از ۱۲ هزار جانباز مبارزه با مواد مخدر در کشور، گفت: شایسته است یاد و خاطره ۱۵ شهید مبارزه با مواد مخدر استان را گرامی بداریم. ” و به روح پاک این عزیزان درود بفرستید.

گفتنی است در پایان این نشست از فعالان مبارزه با مواد مخدر تجلیل شد.