ساخت ۱۰۰ واحد مسکونی در طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان کهک – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، داریوش بلدی پیش از ظهر جمعه در بازدید از شاهچراغی استاندار قم از روند اجرای طرح نهضت ملی مسکن در این شهرستان بازدید کرد. دنباله دار وی بیان کرد: در حال حاضر ۹۲ نفر در این طرح ثبت نام کرده اند که ۸۲ نفر تایید صلاحیت شده اند و ۱۰ نفر در حال افتتاح حساب هستند اما بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قم عملیات اجرایی ۱۰۰ واحد مسکونی را آغاز کرده است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان قم از اجرای واحد مسکونی طرح اقدام ملی مسکن در این شهر خبر داد. دنباله دار از اردیبهشت ماه آغاز شده است، وی گفت: هر بلوک از این ساختمان ها ۴ واحد در ۲ طبقه ۲ واحدی خواهد بود.

بلدی ادامه داد: بر اساس برنامه ریزی های اجرایی هر واحد طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان دنباله دار به مساحت ۸۵ متر مربع ساخته می شود.

وی تاکید کرد: برای ثبت نام در طرح اقدام ملی مسکن در این شهرستان محدودیتی وجود ندارد دنباله دار وجود ندارد، تصریح کرد: طبق برنامه زمان بندی پیش بینی شده این دستگاه تا کمتر از ۱۸ ماه دیگر تکمیل و در اختیار مردم قرار می گیرد.