سطل زباله اورشلیم از شما تشکر می کند که زباله نمی ریزید


اگر تنها چیزی که می خواهید یک تشکر ساده در قبال عدم زباله انداختن است ، این سطل زباله برای شما است.

سطل زباله ای که این هفته در کنار ایستگاه اتوبوس در اورشلیم نصب شده است ، کسانی را که از آن استفاده می کنند تحسین می کند. یک تکه زباله را به داخل بیاورید ، و ضبط صدای کودک می گوید “خیلی ممنون!”

این بخشی از ابتکار ساکنان محلی برای پاکسازی خیابان ها در محله پت شهر است. اورشلیم به دلیل مکانهای مذهبی مشهور جهان که برای یهودیان ، مسیحیان و مسلمانان مقدس است مشهور است. اما همچنین یک شهر شلوغ مدرن با نزدیک به 1 میلیون نفر ساکن است ، با مشکلات زمینی ترافیک ، چاله ها و زباله ها.

سطل های زباله ، که در برخی از شهرهای اروپایی نیز ظاهر شده اند ، مجهز به پنل های خورشیدی ، سنسورها و دستگاهی هستند که در هنگام ریختن هر چیزی در صداهای مختلف قدردانی می کند.

تالیا تامر ، ساکن محلی و هنرمند خیابانی می گوید: “محله ما کثیف است و ما می خواهیم تغییر ایجاد کنیم.” “ما می خواهیم خیابانهای تمیز و تمیزی داشته باشیم که ظاهر زیبایی داشته و قدم زدن در آنها مناسب است.”

مطابق با روز شنبه یهودیان ، یک داوطلب دستگاه را هر جمعه در غروب آفتاب خاموش می کند.

سطل های مشابهی که صحبت می کنند یا صداهای خنده داری ایجاد می کنند ، در لندن ، برلین و دیگر شهرها مستقر شده اند تا از ریختن زباله جلوگیری کنند. شهرداری اورشلیم برای بهبود ظاهر شهر از چنین طرح هایی حمایت می کند.

عبری را به روشی سرگرم کننده و منحصر به فرد بیاموزید

اخبار اسرائیل را دریافت می کنید … اما می دانید گرفتن آی تی؟ در اینجا شانس شما این است که نه تنها تصویر بزرگی را که در این صفحات پوشش می دهیم ، درک کنید ، بلکه همچنین جزئیات مهم و شاداب زندگی در اسرائیل

که در Streetwise Hebrew برای انجمن تایمز اسرائیل، هر ماه چندین عبارت عامیانه محاوره ای را پیرامون یک موضوع مشترک یاد می گیریم. اینها کلاسهای صوتی عبری با اندازه کوچک هستند که ما فکر می کنیم واقعاً از آنها لذت خواهید برد.

بیشتر بدانید بیشتر بیاموزید قبلاً عضو هستید؟ وارد شوید تا دیگر این مورد را مشاهده نکنید

تو جدی هستی. ما از آن قدردانی می کنیم!

به همین دلیل است که ما هر روز سر کار می آییم – برای ارائه خوانندگان فهیم مانند شما که باید اسرائیل و جهان یهود را مطالعه کنند.

بنابراین اکنون ما یک درخواست داریمبه بر خلاف سایر رسانه های خبری ، ما دیواری پرداخت نکرده ایم. اما از آنجایی که روزنامه نگاری ما پرهزینه است ، از خوانندگانی دعوت می کنیم که روزنامه تایمز اسرائیل برای آنها مهم شده است تا با پیوستن به ما در حمایت از کار ما کمک کنند. جامعه تایمز اسرائیلبه

با پرداخت 6 دلار در ماه می توانید از روزنامه نگاری با کیفیت ما در حین لذت بردن از روزنامه تایمز اسرائیل کمک کنید بدون تبلیغات، و همچنین دسترسی به محتوای منحصر به فرد که فقط برای اعضای انجمن Times of Israel در دسترس است.

به انجمن ما بپیوندید به انجمن ما بپیوندید قبلاً عضو شده اید؟ وارد شوید تا دیگر این مورد را مشاهده نکنیددیدگاهتان را بنویسید