شاید استقلال در شروع لیگ موفق نباشد/ اتفاقی که به درد آبی ها خورد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانشاهین بیانی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره شرایط این روزهای استقلال گفت: آبی ها روزهای سختی را پشت سر گذاشتند اما کم کم شرایط بهتر می شود و امیدوارم هر چه زودتر بازیکنان مورد نظر جذب شوند. بنابراین استقلال می تواند مانند فصل گذشته در لیگ قدرتمند ظاهر شود.

وی ادامه داد: در حال حاضر سرمربی تیم مشخص است، باشگاه با هماهنگی او در حال جذب بازیکن است. البته هنوز افراد به طور کامل جذب نشده اند و باید هر چه زودتر این اتفاق بیفتد. این جذب باید به گونه ای باشد که نقاط ضعف استقلال پوشش داده شود و آبی ها بتوانند در فصل جدید بدون ضعف مقابل حریفان بازی کنند.

کاپیتان سابق استقلال با انتقاد از شروع دیرهنگام تمرین آبی پوشان گفت: نزدیک به یک هفته است که همه تیم ها تمرینات خود را آغاز کرده اند اما متاسفانه استقلال هنوز تیم کاملی نیست و ممکن است در آینده به استقلال ضربه بزند. “

این پیشکسوت فوتبال ادامه داد: این تیم یک ماه برای تمرین بدنی و برگزاری جلسات هماهنگی و تدارکاتی تاکتیکی فرصت دارد، بنابراین کادر فنی باید به خوبی از لحظه لحظه برای اعزام تیمی شفاف به لیگ استفاده کند.

وی درباره جدایی احتمالی وریا غفوری از استقلال گفت: با توجه به شرایطی که به وجود آمده بعید است به دلایل غیر فنی در استقلال بماند. واریا نه تنها بازیکن است، بلکه برای موفقیت استقلال تلاش زیادی کرد، در سخت ترین شرایط هدایت آبی پوشان را بر عهده داشت و در روزهایی که تیم مشکلات زیادی داشت از بازیکنان حمایت کرد، بنابراین رفتار غیرحرفه ای این بازیکن شایسته نبود. امیدوارم با بستن دوباره بازوبند کاپیتانی استقلال اتفاقات خوبی بیفتد.

شاهین بیانی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به زمان کم تمرین استقلال، هواداران باید شرایط این تیم را درک کنند و از سرمربی تیم حمایت کنند و او را تنها نگذارند. شاید در دو سه هفته ابتدایی استقلال نتواند نتایج قابل قبولی کسب کند بنابراین لازم است هواداران مانند دوران مجیدی و استراماچونی از کادر فنی و تیم حمایت کنند تا استقلال یک بار دیگر جام را بالای سر ببرد. .