شهید علی بیات ورچقی: تربیت فرزندان باید اسلامی باشد


به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، «شهید»; او شاهد شهود عرفانی بود و نقش همه خوبی ها را در چهار باب گاتی نشان داد و چشمان ستارگان آسمان را روشن کرد، ققنوس هشت بهشتی که هفت آسمان را اسیر کرد، همان عاشقی که در وادی مقدس پرواز کرد. از عشق و ملائکه روح پاکش را نوازش کرد

آرزو داریم هر روز را با نام و یاد این ستارگان به پایان برسانیم و کار را به برکت و یاری این عارفان دوست داشتنی آغاز کنیم. ادای دینی باشد بر آن همه دلاوری، دلاوری، مجاهدت و دلاوری… برگ سبز، هدیه درویشی، هر قدر مقبول باشد یا مورد توجه باشد.

۳۲۱۳/ برکت لحظاتمان با شهید علی بیات ورچقی

نام خداوند بخشنده

با سلام و درود بی پایان بر رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و درود بر راهیان نور علیه ظلمت.

اکنون که توفیق نوشتن وصیت نامه را یافته ام، از خداوند متعال برای اعمال گذشته ام غفران و سعادت شهادت طلب می کنم.

پدر و مادر عزیزم امیدوارم این فرزندی را که سالها در مکتب اسلام تربیت کرده اید به راحتی در راه خدا فدا کنید و شهادت من مایه مباهات دنیا و آخرت شما باشد.

عزیزان خدا را شاکر باشید به خاطر وجود فقیه ما و همچنین راه شهادت و شجاعت را برای ما باز کرد.

عزیزان ما امانتی از سوی خدای خود هستیم که به دست دنیا و پدر و مادرمان سپرده ایم، در صورت امکان می توان این امانت را پس گرفت، اما از چه طریق؟ با غرور و ایمان یا شکر خدا از اینهمه ظلم و بی ایمانی که مثل گل بی بو بمیرد؟ سپس به پدران و مادرانی که فرزندان خود را در اسلام تربیت می کنند، درود می فرستند و به جامعه تحویل می دهند.

برادر و خواهر گرامی دعا را فراموش نکنید تا خداوند این شهادت را از ما بپذیرد و امام عزیز را تنها نگذارید و به قول ایشان عمل کنید تا خوش دنیا و آخرت باشید. مثل خواهران زینب باش و رفتار کن.

در آخر توصیه می کنم هوشیار باشید و نگذارید منافقین فرهنگ شما و جوانان و نسل آینده را تغییر دهند. آنها را در جوانه نیش بزنید

انتهای پیام/۸۹۰۰۱/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید