شهید محسن بهرامی: افراد نالایق را از مسئولیت بردارید


به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، «شهید»; شاهد شهود عرفانی و نشان دادن نقش خیر در چهار فصل هستی و روشنایی چشم ستارگان بهشت، ققنوس هشت بهشتی که هفت آسمان را مجذوب خود کرد، همان عاشقی که در وادی مقدس عشق پرواز کرد و فرشتگان را نوازش کرد.

می خواهیم هر شب را با نام و یاد این ستارگان بگذرانیم و کار برکت و یاری را از این عارفان عاشق آغاز کنیم. ادای دینی باشد بر آن همه شجاعت و دلاوری و مجاهدت و شجاعت … برگ سبز هدیه درویشی تا آنجا که مقبول است و به حساب می آید.

۳۱۶۵ / لحظه هایمان با شهید محسن بهرامی مبارک باد

با تجلیل از قادر بیچون و چرایی، ابتدا در سخنانی در جمع مسئولین محترم جمهوری اسلامی ایران، خدمتگزاران عزیز، خداوند شما را که امتحان را پس داده اید حفظ کند.

۱- عزیزان از شما می خواهم که چشمان خود را بهتر مسلح کنید، عینک خوش بینی و بدبینی را کنار بگذارید و عینک بدبینی را در چشمان خود قرار دهید و به اطراف خود بهتر نگاه کنید و دوباره افراد جامعه خود را بشناسید.

۲- از شما می خواهم که انقلابی بزرگتر از ما در محور ادارات و سازمان ها و تأسیسات دولتی و خصوصی به راه بیندازید و هر خائنی را که میز یا مسئولیت خود را به عنوان سند حکومتی بر دوش مستضعفان می گذارد دور بریزید و تحقیر و ذلیل کنید. در جامعه مسلمانان مردود است.

۳- مسئله جنگ را که یکی از مهمترین مسائل کشور ما به رهبری مولای عزیز (خمینی) است تا پیروزی نهایی و پیروزی حقیر در طبیعت و بی عدالتی مانند لشکر بعث ادامه دهید. بدان که تنها مرهم شفای دلهای مجروح ملت مظلوم است. صحن و خانه اباعبدالله(ع) است.

۴- ای کاش روزی این اسلام عزیز و اسلام محمدی بر همه جهات و زوایای آن سایه افکنده و کانونها و عوامل شر را بشوید و راههای خدا به صورت کامل به جهانیان معرفی شود. آیینه جدید مکتب نبوی

چند جمله با همشهریان عزیز!

عزیز؛ من کوچکتر از آن هستم که برای شما ملت پاک پیام و عبرت داشته باشم اما حرفی برای گفتن هست.

نماز جمعه را پرشور نگه دارید تا خسته نشوید و از کهف خارج شوید، راهی که اماممان رفت و ما با آگاهی و آزادی انتخاب کردیم، فراموش نکنید که چه سرمایه های ارزشمند و بی نظیری به آن اهدا کرده اید. ; تا زمانی که زنده هستید از اوامر او اطاعت کنید و مطمئن باشید که او مستقیماً به پروردگار بقیه الله تعالی امری صادر نمی کند.

با اطمینان بدانید پیروز خواهید شد و یاد حضرت دوست را بپذیرید.

و در آخر همه ادعای دین و قداست دارند و اسلام را فقط ریش می دانند، دو رکعت نماز می خوانند و احیاناً یک ماه روزه می گیرند و گاهی می فرمایند دست بده یا بگذار، و اگر کمک کرد پیش یا. بیست تومان از تو محروم می کند، «مفتخر است و انگار تمام وظیفه و دینش را انجام داده است، به او می گویم وقتی هجرت کردی و همه چیز و هرکس را در راه خدا تحمل کردی، حق با توست.

وصیت به پدر و مادر و اعضای خانواده ام!

سلام پدر و مادرم، این باید آخرین لحظه ای باشد که با شما مکاتبه می کنم، چون دیگر لحظه و لحظه ای در زمان عمل نیست. آن را فراموش نکن و رضایت تو از همه چیز رضای خداست.

تو همسر من هستی! سلام میدونم همسر خوبی برات نبودم شرمنده چه سختی هایی رو در تربیت فرزندانم متحمل نشدی از نوشتن جمله تقدیر و تشکر شرم دارم چون تشکر زبانی مثل ریختن یک لیوان است آب در پای درختی تنومند در درگاه وحدت از تو سلامتی دنیا و آخرت را برای شادی و مغفرت خواستارم و امیدوارم با احسان خود از مشکلاتم بگذری و تلاش خود را قانونی انجام دهی.

انتهای پیام/۸۹۰۰۱/
این را به صفحه اول پیشنهاد دهید