صندوق حمایت از ورزش حرفه ای در کردستان راه اندازی می شود


به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، اسماعیل زارعی کوشا در جلسه پیگیری برای رفع مشکل تیم والیبال رهیاب ملل در مریوان اظهار داشت: تیم ارتقاء رهیاب ملل یک افتخار است.

وی خاطرنشان کرد: شرکت رهیاب ملل یکی از شرکت های معروف و موفق کشور است و این شرکت در پروژه های بزرگی مانند بزرگراه تهران شمال که یکی از پروژه های مهم است نقش موثری داشته است.

استاندار کردستان افزود: اجرای پروژه کنارگذر مریوان به عنوان یکی از مطالبات جدی مردم تا یکی دو ماه آینده با عنایت دولت وارد فاز اجرایی می شود.

زارعی کوشا بیان کرد: شرکت رهیاب ملل برای اجرای این پروژه در بخش مشاوره مشارکت دارد و استفاده از تجربیات آن قطعا نتیجه مثبتی خواهد داشت.

وی افزود: توسعه و رونق ورزش و برگزاری مسابقات ورزشی هر چه نتایج و افتخاراتی داشته باشد بحث های اجتماعی را به همراه خواهد داشت.

استاندار کردستان بر تقویت و حفظ تیم والیبال رهیاب ملل تاکید کرد و گفت: در صورت وجود ظرفیت دوست داریم در هر شهرستان یک تیم رهیاب در رشته های مختلف داشته باشیم.

وی افزود: استان کردستان از قابلیت های بسیار خوبی در ورزش برخوردار است و استانی بازیکن ساز برای تیم های ملی بوده است.

وی بر احیاء و تقویت ورزش در کردستان تاکید کرد و گفت: استفاده از بخش خصوصی و دولتی برای تقویت ورزش حرفه ای از اولویت های ماست.

استاندار کردستان افزود: در زمینه اسپانسرینگ و جذب اسپانسر باید از تجربه شهرها و تیم های موفق استفاده کرد.

وی جذب اسپانسر به ورزش کردستان را مستلزم معرفی صحیح ظرفیت های ورزشی استان دانست و گفت: علاوه بر معرفی ظرفیت های ورزشی استان باید ظرفیت های اسپانسر نیز شناسایی شود.

استاندار کردستان افزود: برای برگزاری بدون نقص مسابقات آنچه لازم است انجام دهید و تمامی واحدهای مرتبط باید فعالیت کنند.

مناسب سازی زیرساخت های ورزشی برای شروع لیگ

استاندار کردستان با تاکید بر ارتقای زیرساخت های ورزشی برای آمادگی برای شروع لیگ گفت: در صورتی که ظرفیت های قانونی اجازه دهد و دستگاه های نظارتی حمایت لازم را داشته باشند، صندوق اعتباری راه اندازی می کنیم که از ظرفیت های مختلف استفاده می کند. از ورزش حرفه ای حمایت کنید.”

وی اذعان داشت که افراد موفق در زمینه حمایت از ورزش و مدیریت تیم باید به عنوان الگویی برای جامعه معرفی شوند.

استاندار کردستان تصریح کرد: اکنون با وعده های قبلی به ادارات مختلف مواجه هستم اما معتقدم این قول باید کارشناسی و عملیاتی باشد.

انتهای پیام/۲۳۳۰/۷۱
این را به صفحه اول پیشنهاد دهید