عیادت مدیر شبکه نسیم از پشت صحنه «گفتگو با حسین (ع)» – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شبکه نسیم، سید محمدرضا خوشرو مدیر شبکه نسیم دوشنبه ۱۹ مردادماه به همراه امیرعباس اشرف مدیر تامین برنامه شبکه نسیم بازدید کرد. پشت صحنه «گفتگو با حسین (ع)».

در این بازدید رئیس شبکه نسیم در گفتگو با تهیه کننده و اعضای اتاق فکر این برنامه با بیان اینکه هر برنامه تلویزیونی پیام و رویکرد خاصی دارد، گفت: سادگی در طراحی و اجرای طراحی داخلی است. یکی از موضوعاتی که مخاطب باید بداند. مکالمات به سمت موضوعات مطرح شده هدایت می شود.

مدیر شبکه نسیم تصریح کرد: برنامه گفتگو با حسین (ع) نه اینکه میهمان را تحت تاثیر قرار دهد، بلکه می خواهد از عشق و ارادتش به امام حسین (ع) برای مهمان بگوید. از خاطراتش، از کارهایی که با یاد امام حسین (ع) شروع کرد و به موفقیت رسید.

وی در پایان یادآور شد: نباید فراموش کرد که سواد رسانه ای مردم نسبت به سال های گذشته بسیار افزایش یافته است و این مخاطب است که برنامه مورد علاقه خود را انتخاب می کند، بنابراین ما نیز باید تلاش کنیم برنامه ای راضی کننده تولید کنیم. مخاطب ما را رد نکنیم

برنامه گفتگو با حسین (علیه السلام) به تهیه کنندگی محمد امین پرواس هرشب در ماه محرم به ساعت ۲۳:۰۰ شبکه نسیم.