فتح قله «کلر» بروجن توسط کارگران کوهنوردی کشور


محسن مولوی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد اظهار داشت: شهرستان بروجن برای ترویج فرهنگ ورزش در جامعه کارگری از روز گذشته میزبان ورزشکاران ۱۱ استان کشور بوده است.

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه این ورزشکاران در روز اول در همایش کوهنوردی حضور داشتند، افزود: در روز دوم بیش از ۱۰۰ کوهنورد از سراسر کشور از جمله استان های تهران حضور داشتند. اصفهان، کهگیلویه و بویراحمد، فارس، هرمزگان، آذربایجان غربی، خراسان رضوی، خوزستان، مرکزی و چهارمحال و بختیاری برای صعود به قله «کلار» گرد هم آمدند.

وی بیان کرد: قله کلر ۳ هزار و ۶۰۹ متر ارتفاع دارد و کوهنوردان از کلر در این کوهپیمایی شرکت کردند. ۵ امروز برای صعود به این قله که میزبان استان چهارمحال و بختیاری و شهرستان بروجن بود.

مولوی با اشاره به اینکه این گروه کوهنوردی متشکل از بانوان و آقایان است، گفت: توسعه ورزش و نشاط در واحدهای تولیدی در تامین سلامت کارگران و افزایش بهره وری آنان موثر است و این برنامه به همت اداره کل تعاون، کار و کار برگزار می شود. رفاه اجتماعی. . ، هیئت ورزش کارگری استان و شرکت فولاد سفید دشت چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

انتهای پیام/ ۶۸۰۳۶
این را به صفحه اول پیشنهاد دهید