فرنگی کاران پرند در اراک دوم شدند


به گزارش خبرگزاری فارس، کشتی گیران پرندی با پیروزی قاطع مقابل خراسان جنوبی و استان کرمان و شکست فنی مقابل اراک با یک بر صفر به مقام دوم مسابقات لیگ برتر کشتی کشور دست یافتند.

مسابقات کشتی فرنگی در لیگ دسته اول کشور در گروه اول صبح امروز بین تیم های پرند و سیرجان برگزار شد و کشتی گیران پرندی توانستند با اقتدار ۹ بر یک حریف سیرجانی خود را شکست دهند.

کشتی گیران پرندی که با اقتدار توانستند حریف سیرجانی خود را شکست دهند برای مقام اول به مصاف حریفان اراکی رفتند و پس از یک بازی تیمی و امتیاز فنی ۲۱ و ۱۹ به مقام دوم دست یافتند.

مسابقات قهرمانی لیگ دسته یک کشتی فرنگی باشگاه های کشور که امروز دوشنبه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد اراک برگزار شد همچنان بین تیم های اراک و جنوب ادامه دارد. خراسان.

این پیکارها با حضور ده ها کشتی گیر از استان های تهران، مرکزی، کرمان و خراسان جنوبی برگزار شد.

لازم به ذکر است تیم کشتی پرند با حمایت شهرداری پرند و با تمرین محمد ورمزیار و رضا فولادوند برای حضور در مسابقات لیگ دسته اول کشتی باشگاه های کشور به اراک منتقل شد.

رضا فولادوند مربی کشتی گیران فرنگی پرند پس از پیروزی چشمگیر هم تیمی هایش در لیگ دسته اول کشور این پیروزی ها را به علی قانع آتش نشان پرندی تقدیم کرد که برابر با هفتمین سالگرد شهادتش است.

لازم به ذکر است، آتش نشان علی قانع پرندی چهارم تیرماه ۱۳۹۴ پس از نجات دو شهروند در جنت آباد تهران دچار سوختگی شدید شد و به شهادت رسید.

لازم به ذکر است که دور برگشت این دوره از مسابقات لیگ دسته یک کشتی فرنگی کشور طی هفته های آینده در پرند یا سیرجان برگزار می شود.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید