فروش اقساطی مسکن مهر در پرند و هشتگرد – تجارت نیوز


به گزارش تجارت نیوز، علیرضا جعفری از روند اجرای نهضت ملی مسکن و تکمیل مسکن مهر باقی مانده در شهرهای جدید پرند و هشتگرد خبر داد.

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: ۱۵۲ هزار و ۲۵ نفر در شهر جدید هشتگرد در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۲۲ هزار و ۲۸۰ متقاضی تایید شده و تاکنون ۲۷ هزار و ۸۲۱ متقاضی ثبت نام کرده اند. واحدهای تعریف شده دریافت کرده اند.

مدیرعامل شرکت عمران یدادی حدید ادامه داد: ۲۲۴ هزار و ۸۴۷ نفر در پرند ثبت نام کردند که از این تعداد ۲۵ هزار و ۲۲۵ نفر تایید نهایی و واحدها به ۲۷ هزار و ۱۶۴ نفر تعریف شد.

۳۰ هزار و ۹۶۹ مسکن مهر در هشتگرد به فروش اقساطی رسید

جعفری در خصوص تکمیل واحدهای مسکن مهر شهر هشتگرد جدید تصریح کرد: تعداد کل واحدهای مسکن مهر شهر هشتگرد جدید ۴۸ هزار و ۹۲۳ واحد است که از این تعداد ۳۸ هزار و ۴۰۴ واحد تحت تعهد شرکت بوده و متقاضی دارد که ۳۰ واحد است. هزار و ۹۶۹ واحد فروش اقساطی است. در حال حاضر ۷ هزار و ۱۲۱ واحد در شهر جدید هشتگرد باقی مانده است که قرار است تا پایان سال جاری تکمیل و تحویل متقاضیان شود.

فروش اقساطی ۷۸ هزار و ۴۴۵ واحد مسکن مهر در پرند

وی در خصوص تکمیل واحدهای مسکونی مهر شهر جدید پرند نیز اعلام کرد: تعداد کل واحدهای مسکونی مهر شهر جدید پرند ۹۵ هزار و ۶۷۲ واحد است که از این تعداد ۹۲ هزار و ۶۲۳ واحد متعلق به شرکت و دارای متقاضی است که از این تعداد، ۷۸ هزار و ۴۴۵ دستگاه به صورت اقساطی فروخته شده است. در حال حاضر تعداد مسکن مهر پرند ۶ هزار و ۵۴۳ واحد است.

وی تاکید کرد: تکمیل مسکن مهر باقی مانده بخشی از تعهدات شرکت عمران شهر جدید است که به حدود ۲۳ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد و به این امر توجه ویژه ای داریم.