فعالان فرهنگی از ظرفیت امامزادگان غافل نشوند – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، رضوان باقلاچی یکشنبه شب در مراسم افتتاحیه پروژه ملی تابستانآنها می فهمندو غنی سازی اوقات فراغت در کانون های مساجد استان اردبیل گفت: فعالان فرهنگی از توانمندی ها و پتانسیل های مهم امامزادگان غافل نشوند و برای معرفی امامزادگان به عموم مردم گام های مهمی برداشته شود.

وی با بیان اینکه تشکیل هیئت های فکری ورزی وی متشکل از هیئت، نخبگان، طلاب و استعدادهای علمی و ورزشی محله می تواند نتایج خوبی در فعالیت ها و کارهای فرهنگی به ارمغان بیاورد، گفت: کانون های مساجد نیز از نهادهای موثر فرهنگی در محلات هستند که با برنامه های فرهنگی و هنری توانسته اند جذب نوجوانان و بازیکنان جوان نقش مهمی دارد.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری اردبیل ادامه داد: افزایش تبادل نظر در برنامه های فرهنگی می تواند منجر به حضور موثر نوجوانان و جوانان شود و همین اصل می تواند رویکرد اصلی در تشکیل این هیئت ها باشد.

باقلاچی وی با اشاره به اینکه توسعه فرهنگی کانون های مساجد نشان دهنده فعالیت موثر مساجد در محلات است، افزود: حرکت های تخصصی در حوزه فرهنگی با محوریت مساجد می تواند نقش خانواده ها را در مساجد پررنگ تر کند و این اصل مهم باید اجرایی شود. با فعالان کانون مساجد