فن کمپ ۱۰ روزه در کشور همسایه / مسابقه با تیم های ترکیه و قطر در برنامه دانش آموزی الهامی


به گزارش خبرگزاری فارس، محمدجواد رحیمی در خصوص عملکرد کانون هواداران در نقل و انتقالات پیش فصل گفت: سیاست مدیریتی باشگاه در این مقطع پرهیز از عجله و تنبلی عاطفی است. جذب بازیکنان با اعداد غیرمنطقی و ضایعات این چنینی را در کانون هواداران هرگز نخواهید دید. هدف ما در وهله اول حفظ بازیکنان کلیدی فصل گذشته و علاقه مند به سرمربی جدید و سپس جذب بازیکنان باکیفیت علاقه مند به ساکت الهامی با توجه به بودجه گروه است.

مدیرعامل باشگاه هوادر ورود عجولانه به بازار نقل و انتقالات در یک باشگاه خصوصی را غیرعاقلانه خواند و افزود: بدیهی است که دولت و باشگاه های صنعتی که از بودجه دولتی حمایت می شوند، اکنون با صرف هزینه های هنگفت مشغول جذب بازیکنان مورد نظر خود هستند، اما هوادار در سیاست های کلان تاکید ویژه ای بر انضباط مالی و شفافیت داشته است. شما می بینید که بازیکنان جدیدی به آهستگی، پیوسته و بدون هیاهو جذب و به تمرینات تیم اضافه می شوند.

رحیمی شروع تمرینات هواداران با بیست و شش بازیکن تحت قرارداد تیمی در هفته گذشته و زودتر از سایر باشگاه های لیگ برتری زیر نظر ساکت الهامی را موضوعی بسیار مهم دانست و تصریح کرد: نکته ای که به این تیم توجه ویژه ای شده است. این است که کم کم شرایط تیم مساعد می شود و ترکیبی از بازیکنان جوان و باتجربه را می بینید که کنار هم ایستاده اند. استفاده از این فرمول تخصص سرمربی باتجربه ما است.

وی در ادامه به برگزاری اردوی ده روزه در خارج از کشور به درخواست ساکت الهامی و شروع آن از هفته آینده اشاره کرد و گفت: زمانی که سرمربی ما به ترکیه سفر می کند و چندین جلسه تدارکاتی با باشگاه های لیگ برتری ایران، ترکیه، قطر برگزار می کند. و غیره در این کشور بزرگ شدند، مدیریت بلافاصله تصمیم گرفت برای اردوی ۱۰ روزه خارجی آماده شود. البته ما موافقت خود را برای برگزاری اردو در ترکیه منوط به لغو سفر الهام بخشی به آلمان برای حضور در کنگره سالانه مربیگری کردیم. زیرا سفر شش روزه او می تواند برنامه تمرینی او را مختل کند. الهامی نیز با وجود داشتن دعوتنامه رسمی و تهیه بلیط هواپیما این پرونده را پذیرفت.

رحیمی هدف فصل آینده را ادامه همان روند پایداری یک باشگاه خصوصی در بالاترین سطح فوتبال ایران دانست و گفت: از زحمات همه بازیکنان و اعضای کادر فنی که فصل گذشته زحمات زیادی کشیدند تشکر کرد. برایشان آرزوی موفقیت کرد انجام میدهم. در اولین فرصت قدردانی ما با تسویه حساب مالی ایشان ختم خواهد شد. همچنین انشاالله در فصل پیش رو با درایت ساکت الهامی، کادر فنی، بازیکنان با غیرت و در کل تمامی اعضای باشگاه به ویژه سید ایمان میری و هانی قنبرنیا از حمایت، حمایت و اعتماد به من. و محمد محمد اسماعیلی که همیشه مثل یک برادر در کنارم است. این به ما و دیگر زحمتکشان گروه بستگی دارد که نسبت به فصل گذشته تیم قابل احترام تری شویم و با هم به روند صعودی ادامه دهیم.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید