قبل از اینکه تمرین TRX را امتحان کنید

به احتمال زیاد اتاق وزنه به اندازه یک ایستگاه فضایی برای شما شناخته شده است، TRX کیفیت جدید شما در آماده سازی نزدیکترین همراه خواهد بود. TRX ماهیچه های مختلف بدن شما را محکم می کند. با این حال، قبل از این که بتوانید این کار را انجام دهید، میچ رایس، مدیر تندرستی کرانچ، به جای چکش زدن وزنه‌های سبک شوارتزنگر، اصول اولیه این تمرین قدرتمند را از هم جدا می‌کند، شما به دنبال یک برنامه سلامتی هستید که واقعاً سرگرم‌کننده است. بیایید درک کنید که چگونه کار می کند!

با هالتر خداحافظی کنید.

آنها دست و پا گیر هستند، جابجایی آنها دشوار است و شما آنها را از دست نخواهید داد.

مراکز ورزشی به تدریج این کلاس ها را به عنوان جزئی از یک برنامه کاری گسترده ارائه می دهند. و (نکات خودی واقعی) مراکز Crunch rec کلاس های رایگان TRX ارائه می دهند – شما فقط باید پرس و جو کنید!

بیا برای تست هماهنگ کن

این ممکن است فرصت ایده آلی برای شلوارک کوتاه یا عرقیات راحت نباشد. شما باید از تجهیزات برنامه تمرینی TRX سبک وزن، غیر محدود و قابل تنفس استفاده کنید. علاوه بر این، به همراه داشتن یک حوله و مقدار زیادی آب توجه داشته باشید که این تمرینات با وزن بدن شما را به هیچ وجه شبیه هیچ کاری که اخیراً انجام داده اید تحریک نمی کند.

شما می توانید در هر سطحی شروع کنید.

در این تمرین فضایی برای ستاره ها و تازه کارها وجود دارد. مزیت دیگر استفاده از TRX این است که تمرین می تواند بدون کشش زیاد با تکیه بر ظرفیت های فرد، پیشرفته یا عود کند. در صورت عدم وجود برابری فوق‌العاده، می‌توانید با یک پایه پشتی گسترده با دو پا روی زمین شروع کنید. همانطور که بیشتر زمین می‌شوید و استحکام شما افزایش می‌یابد، می‌توانید تنها از یک پای انفرادی استفاده کنید.

فقط انجامش بده تمرین مرد عنکبوتی

قرار نیست در اطراف خود آویزان باشید، بلکه ممکن است کمی شبیه مرد عنکبوتی باشید. TRX Suspension Trainer از زمانی که مدل چتر نجات خود توسط نیروی دریایی سابق رندی هتریک طراحی شده بود، پیشرفت قابل توجهی داشته است. مدل جدید سبک، همه کاره است و می تواند از پایه ورودی، پایه تقسیم کننده یا S-Frame مکانیکی آویزان شود. هر TRX از یک کارابین اولیه آویزان است که دو بند شش فوتی را با دسته ها و تکیه گاه های پا روی قفل ها قرار می دهد. به همین ترتیب گیره های بادامک و زبانه های تغییر جهت کشیده و مخفف تسمه ها در دو طرف وجود دارد.

حرکاتی که در این برنامه تمرینی TRX برای مبتدیان انجام خواهید داد احتمالا طبیعی خواهند بود.

در هر صورت، در صورتی که شما یک مربی باحال داشته باشید، آنها نیز می توانند نام های باشکوهی داشته باشند. برخی از تمرینات آماده سازی مقاومتی قابل درک را می توان در TRX انجام داد، شبیه به حرکت های فشاری، کشش، اسکات، پرش و هل دادن. دوست داشتنی ترین ورزش من به عنوان بچه های جدید در بلوک شناخته می شود. این در اصل یک اسکات با یک خط بازوی انفرادی و چرخش ۱۸۰ درجه است. با عرض شانه پاها از هم جدا شده و در مقابل نقطه چنگ زدن قرار گرفته و یک دست دسته را به سمت وسط قسمت فشار می دهد و شانه را عقب می کشد. هر دو زانو را بچرخانید، بازویی را که دسته را نگه می‌دارد باز کنید و باسن خود را روی زمین بیندازید. با دست معکوس خود از باسن به سمت زمین حرکت کنید. از میان پاشنه های خود رانندگی کنید، از بازوی خود که TRX را نگه داشته اید، بکشید. انقلاب را کامل کنید و دست معکوس خود را تا حد عاقلانه به تسمه ها بزنید. NKOTB روی ناحیه شکم، پایین تنه و مرکز شما کار می کند. در صورتی که واقعاً نیاز به فشار دادن آن دارید، سه مرتبه ۱۵ تکراری را در هر طرف به همان سرعتی که عاقلانه است انجام دهید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر