قرص های لاغری – آیا آنها راه حل کاهش وزن برای هر رژیمی هستند؟

این مجموعه ای از مقالات موضعی در مورد بسیاری از جایگزین های کاهش وزن موجود در بازار است. این مقالات به شما کمک می کند تا بازار بیش فعالی محصولات کاهش وزن را مرتب کنید و تصمیم بگیرید که چه چیزی به بهترین وجه از اهداف شخصی شما پشتیبانی می کند.

فردی که به دنبال موثرترین روش کاهش وزن است نیاز به بررسی بی طرفانه روش های مختلف دارد. هر کسی که به شما بگوید که بی طرف است، به سادگی صادق نیست (آن میلیاردها و میلیاردها دلار را به خاطر دارید؟) فکر می کنم می توانم یک مورد قانع کننده برای محصولاتم ایجاد کنم، اما برخی افراد ممکن است نخواهند با روش من وزن کم کنند. به آن احترام میگذارم. در واقع، اگر مسیر من برای شما جذاب نیست، ترجیح می‌دهم قبل از شروع آن را بفهمم تا بعد از آن.

با قرص های لاغری نتیجه بگیرید

قرص های لاغری معمولا برای سرکوب اشتها طراحی می شوند. کالری کمتری مصرف کنید و وزن کم کنید. این روش به تغذیه یا عاداتی که به شما اجازه می دهد در ابتدا وزن اضافه کنید، نمی پردازد و مطمئناً به لیست طولانی کمبودهای تغذیه ای که افراد دارای اضافه وزن تجربه می کنند، نمی پردازد.

آنها اغلب با داروهای سرکوب کننده اشتها و محرک ها ترکیب می شوند. اثر این است که به شما «انرژی بیشتری» می‌دهد که فعالیت را تحریک می‌کند و متابولیسم پایه شما، تعداد کالری‌هایی را که در حالت استراحت می‌سوزانید، از طریق اثر حرارت‌زا افزایش می‌دهد.

محصولات زیادی در این دسته آمده و رفته اند. مهمترین آنها فن فن و داروهای مشابه است. این محصولات با عوارض جانبی جدی از جمله فشار خون ریوی و آسیب دریچه قلب مرتبط هستند. حتی برخی از محصولات “طبیعی” به دلیل اقدامات ناجوانمردانه برخی از تولید کنندگان و ناآگاهی نشان داده شده توسط برخی از کاربردهای نهایی کنار گذاشته شده اند. قابل توجه در میان آنها افدرین است.

من سال ها دوچرخه سواری می کنم و افدرین به دلیل خواص افزایش انرژی آن بسیار محبوب است. من یک هم تیمی داشتم که هشت تا از آنها را به طور همزمان می برد (اگر یکی از آنها موفق می شد، شما را هشت “سوپرمن” می کرد، درست است؟). احمق! این نوع سوء استفاده است که به مکمل های طبیعی شهرت بدی داده است.

مزیت قرص های لاغری این است که آسان هستند و لازم نیست به آنچه می خورید فکر کنید. این محصول مناسب برای کسانی است که همیشه به دنبال یک راه حل سریع هستند.

نکته منفی این است که قرص های لاغری تغذیه متعادل را ترویج نمی کنند یا هیچ مسئولیت یا آموزشی برای تغییر دائمی ارائه نمی دهند. آنها معمولاً با دستورالعمل های اندازه یادداشت چسبناک همراه هستند. اکثر افرادی که به قرص‌های لاغری روی می‌آورند، رژیم‌های یویو دارند و به همان سرعتی که وزن خود را کاهش می‌دهند، دوباره وزن خود را به دست می‌آورند.

شما باید از ذهنیت “بیشتر بهتر است” با قرص های لاغری اجتناب کنید، زیرا بدانید که این قرص ها برای تکمیل، نه جایگزین، یک برنامه تغذیه و ورزش مناسب طراحی شده اند.

سری کامل مقالات رژیم غذایی و روش های کاهش وزن را دنبال کنید

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر