قیمت خانه امروز ۱۹ شهریور ۱۴۰۱


به گزارش تجارت نیوز، قیمت مسکن امروز شنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ به شرح جدول زیر می باشد.

به گزارش مهر، مشاوران املاک در سطح شهر بر اساس بررسی های میدانی قیمت مسکن در تهران، قیمت تقریبی خرید و فروش آپارتمان در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران را به تفصیل در جدول زیر اعلام کردند.

قلمرو نشانی شماره گیج تعداد اتاق ها عمر ساختمان (سالها) قیمت هر متر مربع (تومان)
۱ ولنجک ۱۷۰ ۳ ۲ ۱۷۵,۰۰۰,۰۰۰
۲ نگهبانان ۱۸۰ ۳ ۶ ۱۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۳ سقف ها ۱۲۵ ۲ ۱ ۸۴,۰۰۰,۰۰۰
۴ هفت برکه ۱۱۱ ۳ ۱ ۷۶,۰۰۰,۰۰۰
۵ داماد ۷۵ ۳ ۷ ۷۳,۰۰۰,۰۰۰
۶ پانک ۱۶۵ ۳ ۱ ۷۳,۰۰۰,۰۰۰
۷ شهرک راه آهن ۱۰۵ ۲ ۱ ۴۴,۰۰۰,۰۰۰
۸ هفت برکه ۱۱۱ ۳ ۱ ۷۶,۰۰۰,۰۰۰
۹ یک دکتر هوشیار ۹۷ ۲ ۱ ۴۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ یک دکتر هوشیار ۹۷ ۲ ۱ ۴۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ دروازه شمیران ۸۷ ۲ ۱ ۴۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ زاهد گیلانی ۹۰ ۲ ۱ ۳۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ حمز آباد ۹۵ ۲ ۱ ۳۷,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ تهران سر ۱۳۰ ۳ ۱ ۳۷,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ مشیریه ۸۱ ۲ ۱ ۳۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ خانی آباد نو ۹۰ ۲ ۱ ۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ جیحون ۹۰ ۲ ۵ ۳۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ بندر دولاب ۸۰ ۲ ۱ ۳۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ شهر فردو ۱۰۰ ۲ ۲ ۲۵,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ امامزاده حسن (ع) ۹۵ ۲ ۱ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۱ منیریا ۸۰ ۲ ۱ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۲ آذری ۸۳ ۲ ۱ ۲۲,۰۰۰,۰۰۰

بازار خانه های میانسال تهران

به گزارش اقتصاد آنلاین، از آنجایی که واحدهای ۱۰ ساله تهران جزو واحدهای میانسال کلانشهر تهران محسوب می شوند، علاوه بر قیمت نسبتاً متعادل این واحدها، می توان به استحکام سازه و عدم فرسودگی اشاره کرد. از تجهیزات مورد استفاده در ساخت این واحد. بنابراین افراد زیادی برای خرید این دستگاه ها اقدام می کنند.

با سرمایه ۵ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان می توانید یک آپارتمان ۱۰ ساله در باغ فیض به متراژ ۹۰ متر و ۲ خواب خریداری کنید.

یک دستگاه آپارتمان ۱۶۸ متری در محله گیشا (کوی نصر) که ۱۰ سال از ساخت آن می گذرد و دارای ۳ اتاق خواب است، به ارزش ۹ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان.

یک آپارتمان ۱۰ ساله دیگر در محله پیریز به متراژ ۵۳ متر و یک خوابه در چند روز گذشته یک میلیون و ۹۱۰ میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

برای خرید یک واحد ۱۰ ساله در سهروردی با متراژ ۱۰۹ متر و ۲ خواب به بودجه ای بالغ بر ۸ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان نیاز دارید.

خانه های ۱۰ ساله با قیمت مناسب تر

اگر خواهان واحدی با قیمت مناسب تری برای سرمایه گذاری هستید می توانید یک واحد ۱۰ ساله در محله سلسبیل به متراژ ۵۸ متر و ۱ خوابه با سرمایه ۲ میلیارد و ۹۰ میلیون تومان خریداری کنید.

یک آپارتمان ۷۳ متری در محله پونک در حالی که ۱۰ سال از ساخت این واحد می گذرد و دارای ۲ اتاق خواب است، قیمتی معادل ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان دارد.

برای خرید واحدی در جنت آباد مرکزی به متراژ ۱۲۵ متر و ۲ خواب در حالی که ۱۰ سال از ساخت آن واحد می گذرد باید مبلغی بالغ بر ۷ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان پرداخت کنید.

توجه داشته باشید که این ارقام بر اساس واحدهایی است که در تهران فروخته شده است و به طور قطع قیمت مسکن در محله های مذکور را به طور دقیق توضیح نمی دهد. قیمت مسکن در هر منطقه با توجه به قدمت ساختمان، امکانات واحد، کوچه و خیابان، رابطه مالک و فروشنده و … متفاوت خواهد بود.

مسکن