لیگ ملت های والیبال ایران ۳ – استرالیا ۱; شاگردان عطایی به مسیر پیروزی برمی گردند


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، پنجمین روز از هفته اول مرحله مقدماتی لیگ ملت های ۲۰۲۲ در گروه مردان از امروز (یکشنبه ۲۱ خرداد) با شش دیدار در اتاوا و برازیلیا پیگیری می شود.

در چهارمین دیدار امروز و دومین دیدار گروه اول این رقابت ها در برازیلیا، دو تیم ملی والیبال ایران و استرالیا به مصاف هم رفتند که شاگردان بهروز عطایی با نتیجه ۳ بر یک حریف خود را شکست دادند تا دومین پیروزی خود در این رقابت ها را به دست آورند. و ۶ امتیاز بودن.

تیم ملی والیبال ایران در ست اول مسابقه روانی بازی کرد و استرالیا تا امتیاز نهم تقریباً با ایران همگام بود اما در ادامه والیبال ایران اقتدار خود را در زمین به حریف دیکته کردند و ست اول. ۲۵ بر ۱۴ به سود ایران تمام شد. تیم ایران در ست اول ۱۳ امتیاز از حمله، ۲ امتیاز دفاع، ۲ سرویس و ۸ امتیاز از خطاهای استرالیایی گرفت.

در ست دوم نیز روند خوب با تیم ایران ادامه یافت و شاگردان بهروز عطایی با وجود اینکه استرالیا با ایران در رده های نخست جدول رده بندی قرار داشت با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ به برتری رسیدند تا با نتیجه ۲ بر صفر از ست ها پیش بیفتند.

در ست سوم سه امتیاز اول این دیدار به تیم استرالیا رسید. این مشکل روی بازیکنان جوان ایران تاثیرات روحی منفی گذاشت و با وجود تلاش ملی پوشان نتیجه این ست در استرالیا ۲۵ بر ۱۸ شد. تیم ایران در این ست چندین سرویس انجام داد و امتیازات زیادی را از دست داد. رضا رمضانی و صابر کاظمی نیز در این مجموعه بازی کردند.

در ست چهارم تیم ایران مانند ست های اول و دوم کوبنده شروع کرد تا سرمربی استرالیایی مجبور شود در موقعیت ۶ بر ۲ به سود ایران استراحت کند اما امتیاز بعدی نیز دوباره به ایران رسید. . در مجموع این ست ۲۵ بر ۱۵ به سود قرمزهای ایران بود تا در نهایت تیم والیبال مردان ایران سه بر یک پیروز شود.

عملکرد تیم ایران مقابل استرالیا در تمامی امتیازات اعم از حمله، دفاع و سرویس بهتر از حریف بود و با این نتیجه، تیم ایران علاوه بر کسب دومین برد، شکست سه ساله مقابل این تیم را جبران کرد. تیم سال گذشته

بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال ایران در ابتدای بازی از ترکیب میلاد عبادی پور (کاپیتان)، امیرحسین توخته، امین اسماعیل نژاد، امیرحسین اسفندیار، مهدی جلوه، محمد طاهر وادی و محمد کتابخانه رضا استفاده کرد. هاز

ترنت اودا، همیشه هیزلدن، اتان گرت، بیو گراهام، نیکلاس باتلر و مکس سنیکا در ابتدای مسابقه در ترکیب اصلی تیم استرالیا حضور داشتند و لوک پری لیبروی این تیم بود. هدایت تیم استرالیا بر عهده دیوید پرستون بود.

قضاوت این دیدار بر عهده ورا ماچان والتر هوگو از پرو به عنوان داور اول و بوروتو ایگلسیاس ریکاردو از کوبا به عنوان داور دوم بود.

تیم والیبال مردان ایران امروز (یکشنبه ۲۱ خرداد) دو دیدار با فاصله کمتر از ۱۴ ساعت برگزار می کند که در دومین دیدار در ساعت ۲۴ به مصاف ژاپن می رود. ساعت ۲۰:۳۰ هفته دوم برای پایان کار خود در هفته اول لیگ ملت ها.

انتهای پیام/
این را به صفحه اول پیشنهاد دهید