مارکی بری و فواید آن بر سلامتی

تا به حال نام توت ماکی را شنیده اید؟ این یک توت بنفش رنگ کوچک از پاتاگونیا است، مکانی در آمریکای جنوبی که گفته می شود یکی از حاصلخیزترین مناطق جهان است. همچنین به عنوان میوه فوق العاده پاتاگونیا نیز شناخته می شود. آنها اولین بار توسط سرخپوستان ماپوچه به عنوان درمان گیاهی برای بیماری هایی مانند گلودرد، اسهال، زخم و تب مورد استفاده قرار گرفتند. افرادی که آن را چشیده اند ادعا می کنند که از همه انواع توت ها خوشمزه تر است.

در آن روزهایی که توت ماکی تازه در حال تبدیل شدن به یک خبر بود، هیچ کس نمی دانست که این توت بنفش کوچک چقدر جهان را با ویژگی های عالی خود تسخیر می کند. قرار است حاوی بیشترین مقدار آنتی اکسیدان نسبت به سایر مواد غذایی باشد. برای کسانی که نمی دانند آنتی اکسیدان چیست، این ماده ای است که در کمک به بدن برای از بین بردن عناصر خطرناک و سمی مفید است.

این واقعیت که سرشار از آنتی اکسیدان است دلیل مفید بودن آن برای کاهش وزن است. طبق مقیاس ظرفیت جذب رادیکال اکسیژن (ORAC)، ۱۰۰ میلی گرم توت ماکی حدود ۲۷۶۰۰ است. این روزها همه به دنبال روش های طبیعی برای درمان و استفاده به عنوان مکمل های سلامت هستند، بنابراین ماکی بری می تواند یک ماده مغذی اضافه شده به رژیم غذایی شما باشد.

اخیراً بسیاری از برنامه‌های کاهش وزن این توت را در رژیم غذایی خود گنجانده‌اند، زیرا ادعا می‌کنند که یکی از سالم‌ترین مکمل‌های بهداشتی است. بیش از هر چیز مهم ترین عامل Maquiberry این است که ۱۰۰% طبیعی است و به جدیدترین وسواس سلامت تبدیل شده است. گفته می شود که توت بنفش ریز به سلامت عمومی افراد کمک می کند و به کاهش وزن کمک می کند.

خواص ضد التهابی و ضد پیری از دیگر نکات قابل توجهی است که باید در نظر گرفته شود. گفته می شود که کیفیت عمومی زندگی را بهبود می بخشد و به عنوان یک ماده مغذی یکپارچه در نظر گرفته می شود.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر