مارک والبرگ "تیرانداز" بدن در ۱ ماه – تمرین در خانه برای ساختن اندامی مانند والبرگ

یکی از بزرگترین قهرمانان اکشن هالیوود مارک والبرگ است. The Italian Job، Shooter و The Departed از بزرگترین فیلم های او هستند. ظاهر او در فیلم تیرانداز با استقبال گسترده ای روبرو شد. او ظاهر متفاوتی داشت که جذاب بود. او خام بود، هیکل فوق العاده ای داشت و خوش تیپ به نظر می رسید. این مرد در واقع اولین بار در یک تبلیغ لباس زیر ظاهر شد. او به دلیل اندام فوق العاده اش به آرامی پله های نردبان شهرت را بالا رفت و اکنون یک سوپراستار است.

 

تمرینات خانگی و رژیم های غذایی

 

* مارک والبرگ یک عجایب تناسب اندام است. او هر روز ورزش می کند. تمرینات او عمدتاً شامل تمرینات وزنه برداری است. این تمرین درست به عضلات او می رود و دلیل آن شکل دوست داشتنی است. تمرینات قلبی مانند دویدن و شنا از دیگر ورزش هایی است که انجام می دهد.

* تمرینات کششی و وزن بدن بخش مهمی از رژیم ورزشی او است. هنگامی که او تمرینات قلبی مانند شنا، دوچرخه سواری و دویدن را به پایان رساند، به تمرینات وزن بدن روی می آورد. اینها شامل فشار و کشش است و او این کارها را برای گرم کردن انجام می دهد. استراحت کافی قبل و بعد از هر تمرین بسیار مهم است.

 

* هنگامی که آدرنالین بدنش بالا می رود و همه چیز شارژ می شود، شروع به وزنه زدن می کند. کاری که او اساسا انجام می دهد این است که به گونه ای تمرین کند که همه عضلاتش اهمیت یکسانی پیدا کنند. او هر روز گروه خاصی را تمرین می کند. پرس نیمکت، کشش، فر کردن، اسکات هالتر و مگس دمبل در این زمینه به او کمک می کند. این تمرینات با شدت بالا هستند و به طور مستقیم به ساخت توده عضلانی کمک می کنند. تمدد اعصاب یک بخش ضروری از رژیم تمرینی اوست، بنابراین او پس از اتمام برای خنک شدن، شنا می کند.

 

* رژیم غذایی شما نیز عامل بسیار مهمی برای رشد عضلات است. یک رژیم غذایی ایده آل باید حاوی سطوح پروتئین بالا و چربی بسیار کمتر باشد. از آنجایی که تغذیه یک عامل مهم است، مکمل های پروتئینی را می توان به رژیم غذایی شما اضافه کرد. آب پنیر و کازئین می توانند در این زمینه کمک کنند. این مکمل ها باید چند ساعت قبل از شروع تمرینات مصرف شوند.

این تمرینات و تمرینات با شدت بالا نیاز به حمایت لازم از داخل بدن دارند. این می تواند با مصرف اکسید نیتریک تامین شود. اکسید نیتریک بدون دردسر جریان خون را در بدن افزایش می دهد و در نتیجه عملکرد بهتری دارد که به رشد عضلات کمک می کند. همچنین از بیماری های مختلف مانند دیابت، سرطان و حملات قلبی جلوگیری می کند. ترکیبات ویژه اکسید نیتریک همچنین به کند کردن روند پیری بدن انسان کمک می کند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر