مدیریت مجموعه ورزشی آزادی با حکم معکوس!


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری پدر، ۲۵ اردیبهشت جمله عجیبی بود آسیم یوسفی در حکمی علیرضا فاضلی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی را به عنوان سرپرست جدید مجموعه ورزشی آزادی معرفی کرد که به دلیل مخالفت شدید وزیر ورزش و جوانان این حکم بدون تغییر رسانه ای نشد. وب سایت شرکت توسعه برای انتشار، این حکم تا یک روز بعد باطل نشد آسیم یوسفی به دلیل بازگشت به پست خود از سمت خود برکنار شد اما به نظر نمی رسید این پایان ماجرا باشد.

اگرچه حمید سجادی به شدت با این تغییرات مخالف بود، اما جالب است بدانید که فاضلی علیرغم لغو حکم، از زمان صدور حکم در ورزشگاه آزادی مستقر بود و در اتاق های مختلف مجموعه حاضر و فعال بود.

اگر چه احمد مددی طبق حکم و ابلاغیه خود همچنان مدیر مجموعه آزادی است اما در حال حاضر با اتفاقات عجیبی که رخ داده عملا هیچ اختیاری ندارد زیرا هم حقوق مدیر از اردیبهشت ماه قطع شده است و هم سیستم. مقوا دفتر او از دسترس او خارج است. در جلسات هیئت مدیره هیچ دعوتی از مددی وجود ندارد که نشان دهد مدیرعامل شرکت توسعه او را به این شکل کنار گذاشته است.

شنیده ها حاکی از آن است که در تماسی که روسای جمهور فدرال با شرکت توسعه برای رفع مشکلات خود در آزادی داشتند، مسئولان شرکت توسعه آنها را به فاضلی ارجاع دادند نه مددی.

حال باید دید وزیر ورزش که مخالف تغییر مدیریت مجموعه آزادی بود چه واکنشی نسبت به اتفاقات رخ داده در این مجموعه شرکت توسعه خواهد داشت؟

انتهای، آخر پیام/
این را به صفحه اول پیشنهاد دهید