مدیریت کاهش وزن – آیا واقعاً به همین سادگی است؟

از تمام رژیم‌هایی که در مورد کربوهیدرات‌ها و کالری‌ها صحبت می‌کنند و دارای چربی کم هستند استفاده نکنید، کسی که می‌خواهد همه چیزهای خوب را قربانی کند. با قوانین آسان، خود را در مورد روش صحیح رژیم غذایی، اما با در نظر گرفتن سلامتی خود، آموزش خواهید داد.

من مطمئن هستم که شما همه رژیم‌های غذایی را امتحان کرده‌اید، و من واقعا متاسفم که به شما می‌گویم، رژیم‌های کم کربوهیدرات کار نمی‌کنند، رژیم‌های کم کالری نتیجه نمی‌دهند. در مورد Weight Watchers یا Jenny Craig، آیا این دو را امتحان کرده اید، آیا آنها کار می کنند؟ وقتی آن برنامه‌ها را دریافت می‌کنید، چه اتفاقی می‌افتد، آیا گاهی اوقات کار می‌کنند، اما پس از توقف استفاده از آنها شکست می‌خورند. آیا وزن کم می‌کنید، اما زمانی که رژیم را متوقف کردید، دوباره به وزن اضافه می‌شوید؟

چند بار به اروپا رفتید؟ یک بار، دو بار و شاید هرگز، خوب، دیدی اروپایی ها چه می خورند؟ مرغوب ترین پنیر، نان، کره، هر چه بخواهند و به مقدار تقسیم نشده به دلیل نوعی برنامه غذایی. این افراد هر چه می خواهند می خورند و آیا تا به حال در مورد افزایش وزن آنها شنیده اید؟ شما به ندرت در مورد مسائل مربوط به چاقی در اروپا می شنوید، و این به این دلیل است که آنها بهترین غذا را می خورند. غذاهای آمریکایی برای چاق کردن شما طراحی شده است. هر چیزی که می خوریم یا فرآوری شده یا آلوده به برخی مواد شیمیایی خشن است.

من می دانم که شما در پشت این روش های رژیم غذایی و با کمک Jason Hunter RD، CSCS، و Chris Mohr RD، دکترا، هوس کرده اید. شما یاد خواهید گرفت که چگونه درست غذا بخورید، بدون اینکه مجبور باشید هر تکه غذایی خوشمزه ای را که دوست دارید قربانی کنید. شما بیش از ۱۳۰۰۰ انتخاب غذایی برای لذت بردن خواهید داشت و از همه بهتر، با استفاده از این مراحل ساده و آسان برای کاهش وزن، زندگی بسیار بهتر و سالم تری خواهید داشت. شما متخصص تغذیه را در خود خواهید یافت که مدتی پنهان شده است، و وقتی این کار را انجام دهید، همه چیز در دنیا شروع به بالا رفتن می کند و همه چیز بسیار بهتر به نظر می رسد. شما خواهید فهمید که چگونه بدون هیچ مشکلی در رژیم غذایی به بدنی که همیشه آرزویش را داشتید بخورید.

اکثر آمریکایی‌های امروزی اضافه وزن دارند، برخی حتی تا حدی پیش می‌روند که چاق می‌شوند. این امر منجر به بسیاری از مشکلات پزشکی خواهد شد. چاقی هر روز مردم را می کشد، یاد بگیرید چگونه سالم باشید، درست غذا بخورید، شاد باشید و عمر طولانی داشته باشید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر