مروری بر فرصت درآمدی HTN (سلامت از طریق تغذیه).

HTN (Health Thru Nutrition) شرکتی است که در صنعت سلامت و تندرستی فعالیت می کند. موسس HTN که در سال ۱۹۹۳ تأسیس شد، بیش از سیزده سال را صرف ایجاد خطی از محصولات بهداشتی و سلامتی منحصر به فرد کرد که این شرکت آن را “تغییر زندگی” می نامد.

از زمان آغاز به کار، HTN (تغذیه سلامت از طریق تغذیه) هزاران گواهینامه دریافت کرده است که خط تولید محصولات بهداشتی و سلامتی خود را ستایش می کنند. این شرکت از طریق این توصیفات توسط افراد از همه اقشار است که تعهد خود را به کیفیت بالای محصولات خود ثابت می کند و واقعاً تفاوت را ایجاد می کند.

HTN (Health Thru Nutrition) خط بسیار گسترده ای از محصولات بهداشتی و سلامتی را ارائه می دهد. آلکا لاین کورال کلسیم، انواع مکمل های غذایی، محصولاتی برای کنترل وزن، مکمل های انرژی بیشتر، تسکین درد، محصولات مراقبت از صورت و پوست، روغن های ضروری، تجهیزات تناسب اندام و موارد دیگر.

تبلیغات دهان به دهان بهترین تبلیغاتی بوده که هر شرکتی می تواند روی آن حساب کند. وقتی افرادی که می‌شناسید از یک محصول استفاده می‌کنند، سپس به دوستان، خانواده و همکاران خود در مورد چیزی که جواب می‌دهد بگویید، هیچ جایگزینی برای این نوع بازاریابی وجود ندارد. به همین دلیل HTN (Health Thru Nutrition) راه بازاریابی شبکه ای را برای ارائه محصولات خود به عموم انتخاب کرد.

HTN مفتخر است که امروزه یکی از برترین شرکت های MLM در جهان است. با بیش از ۱۱ سال تجربه تجاری پشت سر آنها، آنها متوجه می شوند که تنها با انفجار صنعت سلامت و تندرستی در بازار امروز، سطح را خراشیده اند. این شرکت قرار است زندگی همه را لمس کند. HTN (Halth Thru Nutrition) با خط کامل محصولات خود، همه را به عنوان بازار خود هدف قرار می دهد.

HTN کارکنان کاملی از پزشکان، دانشمندان، زیست شناسان و متخصصان بهداشت را به کار می گیرد تا به طور مداوم موثرترین محصولات را برای بهینه سازی سلامت از طریق تغذیه کشف کنند.

HTN یک تیم شرکتی جدید دارد که سخت تر از همیشه تلاش می کنند تا طی پنج سال آینده شرکت خود را به یک نام آشنا تبدیل کنند. آنها افرادی را دعوت می کنند که به دنبال تبدیل شدن به توزیع کنندگان مستقل با خانواده خود و رشد با آن هستند. آنها برای عظمت آماده هستند و از صاحبان مشاغل خانگی دعوت می کنند تا برای سوار شدن به کشتی بروند.

HTN معتقد است بهترین زمان در حال حاضر است. ذخایر غذایی که در خاک فرسوده رشد می‌کند، رژیم غذایی نامناسب مضر است، آلودگی آب در همه زمان‌ها، استفاده از مواد شیمیایی در سراسر جهان و آلودگی هوا بدتر از گذشته است. پیش از این هرگز تقاضای بیشتری برای محصولات ایمن و طبیعی وجود نداشته است.

بسیاری از محصولات سلامتی و تندرستی به سرعت در حال تبدیل شدن به یک ضرورت برای کمک به مردم برای حفظ سطح سلامت بهتر در زندگی خود هستند. به همین دلیل است که NTN بر این باور است که محصولات آنها مانند گذشته محبوبیت زیادی پیدا می کنند.

به گفته اقتصاددانان برجسته جهان، صنعت سلامت و تندرستی در حال تبدیل شدن به یک تجارت تریلیون دلاری در سراسر جهان است. HTN دهه گذشته را صرف ایجاد زمینه و رشد برای جهش بعدی به جلو کرده است.

HTN یک طرح جبران بسیار سخاوتمندانه را با سیستم های پشتیبانی در حال گسترش در سراسر شرکت خود در هر سطح مشارکت توسط توزیع کنندگان مستقل خود ارائه می دهد. این شرکت از شما می‌خواهد بدانید که آنها فقط برای حمایت از شما در این سرمایه‌گذاری نیستند، شما اعضای کلیدی خانواده آنها خواهید بود و در هر مرحله با آنها رشد خواهید کرد.

این شرکت ساختار ۷ لایه را ارائه می دهد. از توزیع کننده تا معاون رئیس جمهور منطقه ای. پاداش‌ها و غرامت‌های ساختاری زیادی وجود دارد که نوید یک فرصت بسیار سودآور را برای کسی می‌دهد که می‌خواهد به ارتفاعات جدیدی صعود کند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر