مزایایی که می توان از درس زومبا به دست آورد

امروزه، درس‌های زومبا در سرتاسر جهان تدریس می‌شود و سطح محبوبیت آن همچنان در حال افزایش است. با این حال، چند مؤلفه استاندارد وجود دارد که در تمام دروس وجود دارد. به عنوان مثال، کلاس ها معمولاً ۴۵ تا ۶۰ دقیقه طول می کشند و بر اساس تئوری تمرینات تمرینی اینتروال عمل می کنند. این بدان معناست که تمرینات با شدت کمتر را با تمرینات با شدت بالاتر جایگزین خواهید کرد که برای رقصندگان مبتدی و حرفه ای ایده آل است.

این تنوع در سطوح شدت ناشی از مراحل مختلف و ریتم های موسیقی مورد استفاده در رقص است. زومبا رقص های لاتین مانند سالسا، چا چا و مرنگ را با کالیپسو، رگیتون، هیپ هاپ، کامبیا، کوبرادیتا و رقص شکم ترکیب می کند. بنابراین، می‌تواند بین هشت تا ده روال برای هر کلاس وجود داشته باشد. شرکت در این درس ها مزایای بی شماری دارد.

برای شروع، می توانید قدرت بدنی خود را افزایش دهید زیرا قلب شما برای پمپاژ خون بسیار بیشتر فعال می شود. شما می توانید بدنی متناسب و لاغرتر داشته باشید، زیرا حرکات رقص شدید به سوزاندن چربی به طور پیوسته و هماهنگ کمک می کند. علاوه بر این، باسن، شکم، باسن و پشت شما فوق‌العاده به نظر می‌رسند، بعلاوه، با افزایش سطح اعتماد به نفس و ظاهری جذاب، احساس قدرت خواهید کرد.

یکی دیگر از مزایای خوب برای پیوستن به یک کلاس این است که به شما زمان زیادی برای خودتان می دهد. همه ما به مدتی دور از سبک زندگی پرمشغله خود نیاز داریم، بنابراین این استراحت ذهنی برای رفاه شما معجزه می کند. نتایج تناسب اندام و سلامت مرتبط با این فعالیت برای هر فرد متفاوت است زیرا به جنبه های ذهنی بستگی دارد، اما به طور متوسط ​​​​تمرینات میزان موفقیت بسیار خوبی را ارائه می دهند. درس‌ها ممکن است مؤلفه‌ای باشند که به آن نیاز دارید تا مقداری چاشنی به زندگی خود اضافه کنید و بیشتر بخندید و از وجودتان قدردانی کنید.

به طور کلی، آموزش های زومبا مقرون به صرفه هستند، می توانند در بسیاری از مکان ها پیدا شوند و توسط مربیان حرفه ای سلامت و تناسب اندام با گواهینامه مورد نیاز تشکیل می شوند. قبل از ثبت نام در هر کلاس، باید جزئیاتی مانند برنامه قیمت، فاصله از خانه، تجهیزات لازم و موارد دیگر را بررسی کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر