مسئولان بیش از پیش در میان مردم حضور داشته باشند – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام علی زاهد وی در خطبه های نماز عید سعید قربان در خورموج با تبریک عید سعید قربان گفت: عید سعید قربان عید بندگی خدا، غلبه بر هوای نفس و فدای جان و مال در راه خداوند سبحان است.

امام جمعه دشتی افزود: حضرت ابراهیم بدون تردید، ترس و وحشت از سختی های الهی سربلند بیرون آمد و ما نیز باید در تمام امتحانات زندگی سربلند باشیم.

وی آغاز دهه امامت و ولایت و عید سعید فطر را از غدیرخم تبریک گفت و افزود: امیدوارم همه برای جشن غدیر دریغ نکنند. خداوند را شاکریم که امروز به برکت خون شهدا، نعمت گرانقدر ولایت فقیه به عنوان شعبه ای از ولایت اهل بیت(ع) است.ONE) ما سعادتمندیم و این نعمت بزرگی است که شاید تا آخر عمر نتوانیم از آن تشکر کنیم.

زاهد وی گفت: اما مسلمانان در پیام ارزشمند خود به زائران بیت الله. ممنوع است وی بیان کرد: وحدت مسلمانان یکی از دو پایه اساسی حج است که اگر با معنویت مؤمنان همراه شود عزت امت اسلامی و خواری دشمنان را به دنبال خواهد داشت.

لزوم پیگیری مشکلات مردم

وی تاکید کرد: امروز مردم با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند و اگر رهبر، مسئول و یا حتی امام جمعه وارد این مشکلات نشوند و یا خدای ناکرده به این مشکلات اهمیتی ندهند، رهبر مردم یا رهبر مردم نیستند. امام جمعه. .

امام جمعه دشتی گفت: از مسئولان و رهبری می خواهم در این وضعیت مشکلات جدی معیشتی بیش از هر زمان دیگری در میان مردم حضور داشته باشند و پای درد مردم بنشینند و منافع شخصی خود را در راه حل مشکلات مردم فدا کنند.

وی تصریح کرد: شهدا جان خود را فدای اسلام و انقلاب کردند و امروز اگر می خواهیم راه شهدا را ادامه دهیم باید آبروی خود را فدای انقلاب و مردم کنیم.

زاهد وی افزود: شکوه امروز ایران و ایرانی با گذشته قابل قیاس نیست و به برکت انقلاب اسلامی و خون پاک شهداست که باید این انقلاب الهی و نعمت بزرگ مقام معظم رهبری را گرامی بداریم. و ارزش این دولت انقلابی را شکر کنید.