مطالبات کلزاکاران شوشتر هفته آینده پرداخت می شود – خبرگزاری مهر ایران و جهانسهراب گیلانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: از مرداد ماه سال جاری قیمت جدید برای خرید تضمینی محصول در نظر گرفته شده است. کلزا وزارت جهاد اعلام کرد و سپس مابه التفاوت باید جبران می شد کشاورزان کلزا پرداخت شد که در این رابطه با پرداخت مابه التفاوت به کشاورزان کلزا شوشتری با وزیر جهاد کشاورزی پیگیری شد.

وی افزود: امسال کلزا در چند شهر خوزستان به شرکتی از زیر مجموعه های بانک ملی فروخته شد که در این شرکت به دلیل تغییرات مدیریتی مابه التفاوت پرداخت شد. کشاورزان کلزا به تعویق افتاد اما اکنون مشکل مدیریت حل شده است.

گیلانی با اشاره به اینکه امروز نیز مذاکرات مستقیمی با معاون مدیر جهاد کشاورزی لندبرگ در خصوص پرداخت مابه التفاوت انجام شده است. کشاورزان کلزا که انجام شد، وی افزود: بحث مطالبات کشاورزان کلزا مطرح شد و معاون وزیر جهاد کشاورزی وعده مطالبات را تا یکشنبه هفته آینده داد کشاورزان کلزا در چند شهر خوزستان از جمله شوشتر پرداخت می شود.

نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس گفت: به عنوان نماینده مردم با جدیت پیگیر این موضوع هستم.

به گزارش خبرنگار مهر، امروز گروهی از کشاورزان کلزا شهرستان شوشتر به دلیل عدم پرداخت مابه التفاوت محصول خود مقابل تعاونی کشاورزی این شهر تجمع کردند.