معرفی نرده برقی – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان


به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، در این مقاله سعی شده به تمامی سوالات در رابطه با حصار برقی چیست؟ پاسخ داده شود حصار برقی مانعی است که از شوک الکتریکی برای جلوگیری از عبور افراد یا حیوانات از مرز استفاده می کند. از نرده های برقی برای محافظت از باغ ها، ویلاها، مجتمع های مسکونی، کارخانه ها، باغ وحش ها و غیره سافاری و همچنین از مزارع کشاورزی و همچنین نرده ها استفاده می شود شکدار برای حفاظت از مناطق با امنیت بالا مانند امکانات نظامی یا زندان نیز استفاده می شود.

حصار برقی کشنده است یا خیر؟

در حالی که ایده شوکه شدن توسط حصار الکتریکی ممکن است ترسناک به نظر برسد، به خاطر داشته باشید که این یک تجربه کشنده یا برق گرفتگی نیست. تنش از طریق حصار شکدار این به فرد مبتلا منتقل می شود، اساساً کافی است یک شوک بسیار دردناک از طریق سیستم حصار برقی به فرد آسیب دیده وارد شود.

آیا حصار برقی باید مجوز خاصی داشته باشد؟

همانطور که گفتم حصار الکتریکی برای محافظت از آپشن و جلوگیری از سرقت نصب و راه اندازی شده است به هیچ وجه هیچ خطر جدی برای زندگی فرد متاثر از درگیری وجود نخواهد داشت. سیستم فنس برقی با فرمول های پزشکی طراحی شده است و شوک از سطح پوست عبور نمی کند و وارد عضلات داخلی نمی شود. فراتر از این حصار صرفه جویی برند ایمن حصار پویا بیش از ۱۸ سال تجربه با بیش از ۴۰۰ پروژه تکمیل شده فعال در وزارتخانه های نفت، نیرو و سایر سازمان ها دارد. تمامی استانداردها و مجوزهای بین المللی مورد نیاز در ایران توسط این شرکت دریافت می شود و نیازی به اخذ مجوز جداگانه نیست.

استفاده از نرده های برقی

۱. مخصوص باغ و ویلا

۲. برای کارگاه ها و انبارهای کوچکتر

۳. برای کارخانه ها و تاسیسات

۴. به خصوص برای حیات وحش و دام

معرفی نرده برقی

منبع تغذیه حصار برقی چیست؟

از آنجایی که حصار برقی باعث انتقال برق گرفتگی به نفع می شود تعداد کمی از توان مصرفی و انرژی مورد نیاز دستگاه تحلیلگر خود، باید به یک منبع برق متصل شود، که می تواند برق شهری یا پانل باید با خورشید مرتبط باشد.

نرده برقی چه مزایا و معایبی دارد؟

مزایای حصار شکدار

برخی از مزایای نصب حصار شکدار برای شروع، این یک بازدارنده امنیتی عالی در برابر سرقت، خرابکاری و تجاوز است. به دلیل ساختار سبک تر آنها، ساخت و نگهداری آنها نیز بسیار آسان است. یکی دیگر از مزایای بزرگ نرده های برقی این است که چندین سال عمر می کنند و نیاز به مراقبت و نگهداری خاصی ندارند.

حصار برقی مانع از دسترسی مزاحمان احتمالی به ملک شما می شود و به عنوان یک مانع فیزیکی و ترسناک در مسیر آنها عمل می کند.

اگر کسی با وجود برق گرفتگی تلاش کند حصار شکدار گذرنامه، گزینه های امنیتی بالا مانند زنگ خطر. هشدار سلام محیط (زنگ و غیره) پروژکتور و ارسال پیامک به ۸ شماره فعال می شود) و صاحب آن مطلع و حضور مزاحم ثبت می شود.

سیم های حصار برقی ساخته شده از سلام کربن گالوانیزه گرم و پست های حصار برقی نیز گالوانیزه گرم هستند. به این معنی که سیستم حصار برقی در شرایط مختلف آب و هوایی اعم از خشک، متوسط، گرم و سرد قابل نصب بوده و در زمان بارندگی و طوفان هیچ گونه اختلالی در سیستم ایجاد نمی شود.

معایب حصار شکدار

معرفی نرده برقی

یکی از معایب عمده نصب حصار برقی این است که باید به طور مداوم پوشش گیاهی اطراف را بررسی کنید. اگر درختان و چمن ها به درستی کوتاه نشده باشند، می تواند زنگ خطر. هشدار سلام نادرست دارد

از آنجایی که حصار برقی با برق شهری یا پانل برق خورشیدی کار می کند، اگر برق به هر نحوی قطع شود، سیستم به طور کامل از کار می افتد. البته لازم به ذکر است که نرده های برقی صرفه جویی مجهز به باتری پشتیبان ۱۰ ساعته است. در صورت قطع برق، سیستم به کار خود ادامه می دهد و از طریق پیامک به مالکان قطعی برق اطلاع داده می شود.

این مطلب یک آگهی است و خبرگزاری مهر درباره محتوای آن نظری ندارد.