من بازیکن پلی استیشن را راهنمایی نمی کنم/ذهنیت فوتبال آلمانی دارم – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، رضا پرکاس عصر پنجشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه که در سالن همایش های باشگاه گلستان آبادان برگزار شد، اظهار داشت: امسال بر اساس اطلاع رسانی به موقع و شفاف پایه گذاری کرده ایم.

وی ادامه داد: پیشرفت در هر زمینه ای می تواند برای یک تیم مثبت باشد. نحوه بازی، موقعیت تیم، نتایج تیم و رسیدن به اهداف مورد نظر را می توان از ویژگی های مثبت یک تیم دانست.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: انجام بازی تاکتیکی، انجام بازی مناسب، دریافت کارت کمتر، بازی جوانمردانه و تفکر حرفه ای بازیکن می تواند بخشی از پیشرفت یک تیم مثبت باشد.

پرکاس گفت: می خواهیم طوری برنامه ریزی کنیم که حتی در صورت آمدن کادر فنی بعدی ریل گذاری مناسب محقق شده است. قطعا هر باشگاهی علاقه مند است که در رده های بالای جدول قرار بگیرد و تلاش ما نیز بهبود و ارتقای تیم است.

وی افزود: در برخی پست ها به دلیل حساسیت باید بازیکنان پیشرو جذب کنیم و پایه و اساس را ایجاد کردیم که تیم بومی و بومی شود و اگر واقعاً قرار است تیم بومی باشد این روند باید در ۳-۵ اتفاق بیفتد. سال ها.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان یادآور شد: باید برای کسب سهمیه بجنگیم و رتبه های خوبی کسب کنیم چون در لیگ برتر هستیم و هواداران نباید از این بابت نگران باشند. شرایط جامعه، شرایط فرهنگی و بودجه مسائلی است که در جذب بازیکنان نقش دارد.

پرکاس یادآور شد: چون در برخی پست ها نتوانستیم بازیکن ایرانی داشته باشیم، بازیکن خارجی را در نظر گرفتیم و با توجه به شرایط، سن بازیکن و فیلم های بازبینی شده، آن بازیکن را انتخاب می کنیم و این کار انجام شده است.

وی گفت: مدرک مربیگری ام را از یوفا گرفتم اما مدرک داوری و دروازه بانی هم دارم. البته تخصص یکی از ویژگی های یک مربی است.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در پاسخ به این سوال خبرنگار که خود را ایرانی می دانید یا آلمانی؟ وی گفت: من در آلمان تحصیل کردم و بیش از ۳۰ سال است که در خارج از کشور زندگی می کنم. من در کشوری زندگی می کردم که می گویند اصل اول تا سوم نظم است.

پرکاس تصریح کرد: نظم برای من بسیار مهم است و بازیکنانم تاکنون این مشکل را پذیرفته اند و بدون نظم نمی توانیم هیچ اقدام مثبتی انجام دهیم.

وی افزود: تمام الفبای فوتبالی فوتبال آلمان را یاد گرفتم و دوره هایی را در اروپا گذرانده ام. من به ایرانی بودنم افتخار میکنم

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان ادامه داد: من دو ملیتی هستم و در آلمان نیز زندگی می کنم و از نظر صلاحیت و علم فوتبال آلمانی اندیش هستیم.

وی افزود: زمانی که وارد تیم صنعت نفت آبادان شدم از تمام مشکلات و مسائل مطلع بودم. من متولد خرمشهر هستم و خودم را ایرانی و خوزستانی می دانم. من در آبادان بزرگ شدم و اقوامم در آبادان هستند.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان درباره جذب بازیکن گفت: بعد از اینکه سرمربی شدم با توجه به اینکه او ۱۶ بازیکن نفت را دیده بود، نتایج سایر تیم ها را مانند ایرانی ها بررسی و پیگیری کردم.

پرکاس افزود: همه قراردادها دو ساله است و زمانی که احساس کنم دیگر مهارت باشگاه را ندارم از تیم جدا خواهم شد.

پرکاس تاکید کرد: وقتی بند ناف بازیکن را در دست دارم مثل پلی استیشن راهنمایی نمی کنم.