نقد مجسمه سازی جالب – معجزه مجسمه سازی جالب Zeltiq؟

این بررسی Cool Sculpting شما را در مورد کارهایی که می‌تواند انجام دهد و اینکه آیا واقعاً کار می‌کند، آگاه می‌کند. شرکت مبتنی بر علم، Zeltiq، یک دستگاه پزشکی جدید طراحی کرده است که برای کمک به کاهش چربی در نواحی مشکل خاص طراحی شده است. این روش غیر تهاجمی که Cool Sculpting نام دارد بر اساس اولین کاری که توسط Dr. راکس اندرسون در آزمایشگاه ولمن واقع در بیمارستان عمومی ماساچوست در بوستون.

مفهوم اصلی این است که برای از بین بردن ایمن چربی از بدن، دمای بسیار سرد را در ناحیه چربی بدن اعمال کنید.

چگونه کار می کند؟

فرآیند Cool Sculpting در مطب پزشک انجام می شود اما شامل هیچ سوزن یا بیهوشی نمی شود. این روش با استفاده از یک اپلیکاتور ساکشن شروع می شود که در آن قسمت هایی از پوست به داخل اپلیکاتور مکیده می شود. در این مرحله، فرآیند خنک‌سازی شروع می‌شود و باعث می‌شود پوست شما با دمایی در تماس باشد که به اندازه کافی بالا باشد تا چربی را از مایع به جامد تبدیل کند. پس از تشکیل جامد، سلول های چربی به آرامی شروع به از بین رفتن می کنند و با خیال راحت در بدن پردازش می شوند.

درد داره؟

در طول این روش عملاً هیچ دردی وجود ندارد، برخی ادعا می کنند که یک اثر “کشش” یا “کشش” روی پوست خود احساس می کنند اما در عرض حدود ۱۰ دقیقه از بین می رود.

این نباید به عنوان یک روش کاهش وزن در نظر گرفته شود و فقط برای بیمارانی انجام می شود که فقط کمی اضافه وزن دارند. من در این بررسی Cool Sculpting تاکید می‌کنم که بله، توسط FDA تأیید شده است، اما مراقب روش‌های کپی گربه باشید و مطمئن باشید که از یک دکتر واقعی که در انجام روش مجسمه‌سازی جالب با تجربه است استفاده کنید. در حال حاضر فقط بخش‌های خاصی از بدن می‌توانند این درمان را انجام دهند، از جمله:

  • شکم
  • عشق دسته
  • بازگشت
  • داخل رانها

Zeltiq در حال حاضر روی بهبود این دستگاه کار می کند تا به آن اجازه دهد نواحی دیگر بدن را درمان کند، بنابراین دوباره، می خواهید با پزشک خود در مورد هر ناحیه از بدن خود که می خواهید کمک کنید صحبت کنید.

سایر بررسی‌های Cool Sculpting نیز اشاره کرده‌اند که بیماران خاصی توانسته‌اند با Cool Sculpting موفقیت را ببینند، به طور متوسط ​​حدود بیست تا چهل درصد از دست دادن چربی. در حالی که در حدود چهار تا شش هفته شروع به دیدن نتایج خواهید کرد، ممکن است تا سه ماه طول بکشد تا نتایج کامل خود را ببینید. بسیاری از مردم از موفقیت اولین روش خود راضی هستند، اما شما می توانید تا سه عمل را در هر ناحیه از بدن خود انجام دهید. برای افزایش ایمنی به درمان، یک یا دو ماه یک دوره انتظار بین مراحل لازم وجود دارد.

با این حال، روش های Cool Sculpting بسیار گران هستند و در واقع مشکل چاقی را درمان نمی کنند. یافتن یک برنامه تمرینی و تغذیه ای کامل که نتایج بلندمدتی برای شما به همراه داشته باشد، سالم ترین روش برای کاهش وزن است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر