نقد و بررسی کرم سلولیت Sculptique

کرم کانتور بدن اسکالپتیک یک کرم بسیار موثر و معروف برای کاهش سلولیت است. این کرم در مبارزه با سلولیت بسیار موثر است. اجزای آن مستقیماً به بافت سلولیت ضربه می زند و در عرض ۲ تا ۳ هفته نتیجه مطلوب را می دهد.

اولین اثر این کرم اثر لاغری آن بر روی بافت های سلولیتی است. نواحی پوستی که تحت تأثیر سلولیت قرار می گیرند معمولاً چروکیده و نامناسب می شوند. این کرم به قسمت های آسیب دیده پوست حمله کرده و آن را بدون چروک، هوشمند، نازک، صاف و زیبا می کند. این معمولاً با برداشتن مایع از نواحی آسیب دیده پوست انجام می شود. مایعات اضافی و سمی کاهش یافته و از ناحیه آسیب دیده پوستی سلولیت دفع می شود. این کار اندازه توده های سلولیت را کاهش می دهد و باعث صاف شدن پوست می شود.

چاقی یکی دیگر از عواملی است که باعث افزایش شدت سلولیت می شود. خاصیت ارتجاعی بافت های همبند پوست به دلیل افزایش وزن بیش از حد کاهش می یابد. این باعث کاهش استحکام و رنگ پوست شما می شود. این معمولاً باعث ایجاد علائم کششی روی پوست می شود. این وضعیت باعث افزایش شدت سلولیت می شود. کرم کانتور بدن اسکالپتیک با سوزاندن چربی های اضافی بدن و کاهش وزن اضافی این وضعیت را بهبود می بخشد.

ترکیبات اصلی این کرم عصاره گیاهی طبیعی مانند کافئین، کوآنزیم A و برخی دیگر از گیاهان چینی است. این مواد در کاهش ظاهر پوست پرتقال بر روی پوست به دلیل سلولیت بسیار موثر هستند.

برای افزایش استحکام پوست و خاصیت ارتجاعی بافت پوست، مواد خاصی در این کرم اضافه شده است. کافئین بنزوات و پالمیتویل کارنیتین ترکیباتی هستند که این عملکردها را انجام می دهند.

این مواد رنگ پوست شما را افزایش می دهند. استحکام بافت های همبند با عمل این اجزا افزایش می یابد. این دو ماده ادرارآور نیز هستند. این بدان معنی است که آنها تشکیل ادرار و دفع ادرار را از بدن افزایش می دهند. این باعث سم زدایی بیشتر می شود که منجر به کاهش سریعتر سلولیت از پوست می شود.

این کرم همچنین حاوی ترکیبات آنتی اکسیدانی خاصی مانند جینکو بیلوبا و جینسینگ است. این مواد با سم زدایی بافت چربی زیر نواحی آسیب دیده پوست، ظاهری درخشان به پوست شما می بخشند.

این کرم همچنین به عنوان یک مرطوب کننده طبیعی عمل می کند. حاوی روغن زیتون است که خشکی پوست را کاهش داده و از پوست شما محافظت می کند. پوست شما را شاداب و صاف نگه می دارد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر