نوید صفری در آخرین پیاده روی اربعین چه گفت که سال بعد شهید شد+فیلم


به گزارش گروه حماسه و مقاومت خبرگزاری فارس، مریم کیشوری همسر شهید نوید صفری در آستانه اربعین حسینی با انتشار تصویری از این شهید مدافع حرم در پیاده روی اربعین نوشت: چهره غمگینش. و حال شکسته قلبم را لمس می کند، حسرت و حسرت در چهره اش موج می زند.» ای کاش می توانستیم همین زیبایی را تجربه کنیم.

وی می افزاید: هر چه در اینجا گفت با کینه و حسرت و التماس پذیرفته شد که سال بعد در همان روز اربعین به آقا دو عالم سیدالشهداء علیه السلام مهر قبولی به نیت و کار و جهاد خود را به این زیبایی بخشید. ، و در راه دفاع از حرم عقیله بنی هاشم زینب کبری (س) و اسلام قربانی شد.

در ادامه فیلمی از آخرین پیاده روی اربعین شهید نوید صفری از شهدای مدافع حرم در سال ۱۳۹۴ که سال بعد همزمان در محضر سیدالشهدا(ع) بود را مشاهده می کنید. :

با این شهید بیشتر آشنا شوید

پاسدار شهید مدافع حرم «نوید صفری» در سال ۶۵ در تهران متولد شد و در مرداد ۱۳۹۵ در سومین مأموریت خود به سوریه رفت و در عملیات آزادسازی بوکمال سوریه شرکت کرد. در ۱۸ آبان ۱۳۹۶ مصادف با اربعین حسینی به درجه رفیع شهادت نائل آمد و به آرزوی خود رسید.

پیکر این شهید والامقام ۲۰ روز پس از شهادت به دلیل آزاد نبودن منطقه تفحص و شناسایی شد و در ۱۴ آذر ۱۳۹۵ به ایران بازگشت و بنا به وصیت شهید ابتدا در محاصره شد. حرم حضرت علی بن موسی الرضا (ع) و سپس در بهشت ​​زهرای تهران در کنار قبر شهید رسول خلیلی که ارادت خاصی به این شهید داشت به خاک سپرده شد.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید