نکات کاهش چربی معده – واقعیت یا خیال

بسیار خوب، من می خواهم در اینجا مخالف غلات باشم و تنها کسی باشم که حقیقت را به شما می گوید. در حالی که بیشتر نویسندگان می خواهند چیزهایی بنویسند که به شما این باور را بدهد که می توانید به طور خاص در اطراف شکم خود وزن کم کنید، من این کار را انجام نمی دهم.

چرا؟

چون دوست من این به سادگی درست نیست.

واقعیت این است که چربی بدن یک چیز موضعی نیست. اکنون این ممکن است با آنچه در ذهن خود تصویر کرده اید مخالف باشد، اما این تنها به این دلیل است که شما واقعا نمی توانید آن را ببینید کل تصویر

راز چربی احشایی

اگرچه ممکن است برای شما – و آینه شما – به نظر برسد که تمام چربی بدن شما روی شکم انباشته شده است، واقعیت این است که چربی در جاهای دیگر جمع شده است قبل از اینکه متوجه انبساط در شکم، باسن یا باسن خود شوید.

حقیقت این است که چربی ابتدا در اطراف اندام‌های داخلی انباشته می‌شود و حتی قبل از اینکه واقعاً روی شکم شما ظاهر شود، مسیر خود را از طریق بافت ماهیچه‌ای شما عبور می‌کند.

این نوع چربی، چربی احشایی نامیده می شود، و اولین بار است که می آید – و اولین بار از بین می رود. نکته اصلی این است که شما نمی توانید به تنهایی از شر چربی یک قسمت بدن خلاص شوید. تجمع و کاهش چربی بدن شما (به دست آوردن و از دست دادن چربی) یک زنجیره بسیار خاص از رویدادها دارد.

این شما را کجا رها می کند؟

خوب از آنجایی که من در کار گفتن حقیقت سخت هستم – مهم نیست چقدر دردناک است – اجازه دهید بیان کنم که این واقعاً چه معنایی برای شما دارد.

حقیقت کاهش نقطه ای

آیا می خواهید شکم خود را کوچک کنید درست است؟ خب حقیقت این است که شما کمی راه در پیش دارید. از آنجایی که نمی توانید از دست دادن چربی خود را محلی کنید، به سادگی باید متعهد به از دست دادن چربی بدن – دوره باشید.

وقتی به این واقعیت متعهد شدید، لطفاً درک کنید که ابتدا از چربی احشایی که در بالا ذکر کردم شروع به از دست دادن خواهید کرد. سپس با از دست دادن چربی بیشتر و بیشتر، از اندام های بعدی جدا می شود – صورت، بازوها، پاها. در نهایت از دست دادن چربی شما تأثیرات خود را بر اعضای اصلی بدن شما خواهد گذاشت. جاهایی مانند پشت، شکم و باسن. به این نوع چربی، چربی زیر پوستی گفته می شود، این چربی است که در زیر پوست قرار دارد.

پس بدون کاهش چربی نقطه ای؟

نه متاسفم که اینطور نیست با این حال، هر چقدر هم که این واقعیت غم انگیز به نظر می رسد، باید آن را به عنوان یک نعمت در نظر بگیرید.

چرا؟

زیرا اکنون یک مسیر ساده پیش روی شماست. دیگر نباید وارد هر دروغ رژیم غذایی کاهش لکه ای شوید که بارها و بارها بسته بندی و به بازار عرضه شده است. دیگر وقت خود را با دستگاه های شکم تلف نکنید. شما اکنون از این رذایل رها شده اید. شما می توانید با انتخاب بهترین برنامه برای از بین بردن چربی بدن و اجتناب از تمام آن چیزهای ناخواسته به جلو حرکت کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر