نگاهی به وضعیت مدال آوران شرکت در انتخابات / ۲ مصدوم در ساختمان


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان مسابقات ۲ وزن ۶۰ و ۱۳۰ کیلوگرم را انتخاب کرد که پس از رقابت های رده بندی ایتالیا در سایر اوزان قطعی می شود.

در وزن ۶۰ کیلوگرم علیرضا نجاتی و مهدی محسن نژاد به مصاف هم می روند. من ۱۳۰ کیلوگرم، امین میرزازاده و علی اکبر یوسفی ۱۹ تیر می جنگد که کشتی گیر برتر به جام جهانی و نفر دیگر به بازی کشورهای اسلامی می رود.

کادر فنی تیم ملی کشتی کشورمان تاکنون تنها با دو وزن تکلیف خود را مشخص کرده است اما در ۸ وزن دیگر هنوز مشخص نیست چه کسانی به مسابقات جهانی صربستان سفر می کنند چرا که کشتی گیر ویژه کشورمان پس از تست تصمیم گرفته است..اران در مسابقات رده بندی، ایتالیا تصمیم نهایی خود را برای تعیین ترکیب تیم ملی و برگزاری مرحله نهایی چرخه انتخابی اعلام می کند، زیرا در برخی اوزان ورزشکارانی اعزام شدند که احتمال دیدار با مدال آوران جهانی و المپیک در انتخابی نهایی وجود دارد. .

* شکن به بر مناسبت ها بین المللی غایب آنها بودند

کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی تعدادی از آنها را به جام تورلیخانف که اواسط خردادماه در قزاقستان برگزار شد اعزام کرد تا هم کشتی گیران را محک بزنند و هم امتیازشان را به مسابقات جهانی اضافه کنند. این اتفاق مهم که دومین دوره مسابقات رنکینگ جام جهانی بود باعث شد تا او در برخی اوزان راحت‌تر تصمیم بگیرد اما در این جام چهره‌هایی مانند محمدعلی گرایی و محمدهادی ساروی غایب بودند.

جهت گیری به دلیل آسیب دیدگیدئیسم او این رویداد را از دست داد و در تورنمنت بین المللی ایتالیا شرکت نکرد. البته این کشتی گیر در مراسم خداحافظی فرانک استابلر به همراه برادرش به آلمان سفر کرده بود و به نظر می رسد وضعیت جسمانی او رو به بهبود است. سروی از دیگر غایبان بزرگ این دو رویداد بود و هنوز مشخص نیست محمد بنا برای این دو کشتی گیر چه تصمیمی خواهد گرفت اما آنچه مشخص است پس از پایان مسابقات ایتالیا، کادر فنی به جمع بندی نهایی می رسد. مرحله نهایی چرخه انتخاب

* گنگ حاضر دهلی در مسابقات قهرمانی جهان

من دهلی کشتی گیر وزن ۶۳ کیلوگرم کشورمان که در جام تورلیخانف حضور داشت از ناحیه آرنج مصدوم شد.دئیسم نتوانست در این جام به کار خود ادامه دهد. دو هفته پس از جراحی کشتی گیر، پزشک تیم در مورد این وضعیت اظهار نظر کرد دهلی حرف آخر را می خواهم دهلی او از مرحله بعدی تمرینات که قرار است از ۶ تیرماه آغاز شود، به تمرینات باز می گردد اما مشخص نیست که آیا می تواند در مسابقات جهانی حضور پیدا کند یا خیر.

* دسترسی حاشیه به تیم ملی ممنوع!

علاوه بر مشکلات فنی که تیم ملی کشتی برای انتخاب بهترین کشتی گیر با آن مواجه است و هنوز تصمیم نهایی در این زمینه گرفته نشده است، اخیراً حواشی برای تیم ملی به وجود آمده که نگرانی هایی مانند غیبت او و شایعه عصبانیت او اگر چه مشکلات شخصی دلیل غیبت ایشان بود و آقای. خاص به تمرینات بازگشت اما به نظر می رسد در این مدت کوتاه بهتر است به جام جهانی برگردیم و با غیبت روس ها بهترین گزینه برای غرب باشد..اران کشور ما آماده است، این روزها به لبه پرتگاه نروید تا بار دیگر شاهد سربلندی قهرمانان این مرز و بوم در صربستان باشیم.

انتهای، آخر پیام/
این را به صفحه اول پیشنهاد دهید