هدایت تیم ملی والیبال در اولین بازی/ تیم دوم ایران قطر را شکست داد


به گزارش خبرگزاری فارس، مسابقات والیبال مردان بازی های همبستگی کشورهای اسلامی از امروز (سه شنبه ۲۷ مرداد) در قونیه آغاز شد و تیم ملی ب ایران در اولین دیدار خود از این رقابت ها از ساعت ۱۴ به وقت تهران به مصاف قطر رفت.

در این دیدار شاگردان عظیم جزیده در سه ست متوالی با امتیازهای ۲۵ بر ۱۵، ۲۶ بر ۲۴ و ۲۵ بر ۲۳ حریف خود را شکست دادند تا با سه امتیاز در صدر جدول گروه دوم این رقابت ها قرار گیرند.

پوریا یلی پشت ردیف بانوان تیم ملی والیبال ایران با ۱۴ امتیاز عنوان امتیازآورترین بازیکن این دیدار را از آن خود کرد.

سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک ایران و نصرالله سجادی مشاور رئیس کمیته از جمله تماشاگران ویژه این دیدار بودند.

تیم ملی والیبال ایران از ساعت ۱۱:۳۰ روز پنجشنبه ۲۹ مردادماه در دومین دیدار خود در مرحله مقدماتی این رقابت ها به مصاف پاکستان می رود.

شهروز همایونفرمانش (کاپیتان)، علی رمضانی، فاضل پژومان، پوریا یلی، بردیا سعادت، آرمان رحمانی، احسان دانش دوست، علی حاجی پور، اسماعیل مصافیر، مهراب ملکیسرخی، آمیرزا سرلک، محمد ولی زاده، ابوالفضل قلی پور، اسماعیل قلی پور بازیکنان اعزامی هستند. ۱ دفتر سخنرانی. ایران به این مسابقات وجود دارد.
مصطفی خارکانی به عنوان سرپرست، عظیم جزیده (سرمربی)، کامبیز یعقوبی (مربی)، وحید صادقی و احمد فتاح (کمک مربی) و امین علی اکبری به عنوان آنالیزور تیم ملی ب را در بازی های کشورهای اسلامی همراهی می کنند.

تیم ملی والیبال بانوان ایران که برای اولین بار در این بازی ها شرکت کرده است، فردا در اولین دیدار خود به مصاف ازبکستان می رود.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید