هدف اصلی دشمنان کشور ناامید کردن مردم از انقلاب است


به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، محمدرضا جانثاری معاون اجتماعی، سیاسی و امنیتی دولت اصفهان امشب در همایش معاونان و امور اجتماعی دولت های اصفهان اظهار داشت: بیانیه ای با عنوان گام دوم انقلاب اسلامی توسط دولت اصفهان ابلاغ شد. رهبر معظم انقلاب و ایشان به تبیین نتایج انقلاب پرداختند. ، نقشه راه و روش مدیریتی را در آن ترسیم کردند.

وی با بیان اینکه پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران نیز توطئه هایی آغاز شد، گفت: توطئه استکبار علیه انقلاب کامل نیست و تا زمانی که از هویت ایرانی اسلامی پیروی کنیم، دشمن به فعالیت های خود ادامه خواهد داد و هر توطئه ای داشته باشد. می تواند داشته باشد .

جانثاری با اشاره به اینکه دشمن در سال های اخیر در حوزه اجتماعی طمع کرده است، گفت: طمع دشمن نسبت به ما در حوزه امنیتی، دفاعی و سیاسی بسیار کمتر است زیرا می داند کاری از دستش بر نمی آید.

معاون اجتماعی، سیاسی و امنیتی استانداری اصفهان گفت: دشمن طمع دارد از درون به انقلاب اسلامی حمله کند و بزرگترین مؤلفه قدرت که مردم هستند را ناامید کند و بر این اساس تلاش می کند جامعه را از اسلام و انقلاب دور کند. برای آن سرمایه گذاری کرده است.

وی تصریح کرد: شکی نیست که استکبار و گرایشات صهیونیستی پشت آسیب های اجتماعی است، امروز هر تهدیدی که در حوزه اجتماعی قابل تصور باشد به وجود می آید و دشمن برای همه اقشار و گروه های سنی برنامه ریزی کرده است.

جانثاری اصفهانی تصریح کرد: مسائل فرهنگی و اجتماعی باید در مسیر انقلاب اسلامی حرکت کند و به هیچ وجه نباید اجازه رفت.

نماینده اجتماعی، سیاسی و امنیتی دولت اصفهان خاطرنشان کرد: توجه به حفظ ارزش های دین و انقلاب اسلامی ضروری است و باید جایگاه این ارزش ها را ارتقا دهیم.

جانثاری با اشاره به فعالیت سازمان های مردم نهاد بیان کرد: همه مسائل اجتماعی و فرهنگی شهرستان باید رصد و توجه جدی در این حوزه و همراهی و پیگیری برنامه ها در دستور کار قرار گیرد.

انتهای پیام/۶۳۱۲۸/ج/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید