هربالایف – داستان مارک هیوز و هربالایف

هربالایف بیش از ۲۹ سال پیش به عنوان رویای یک مرد جوان شروع شد. مارک هیوز تنها ۱۸ سال داشت که مادرش جوآن بر اثر مصرف بیش از حد دارو از قرص های کاهش وزن نسخه ای درگذشت.

جوآن که یک مدل و هنرپیشه پاره وقت در لس آنجلس بود، سال‌ها با وزن خود دست و پنجه نرم کرد و به عنوان یک مادر شاغل تنها در اواخر دهه ۱۹۷۰، روشی مناسب و موثر برای کاهش وزن پیدا کرد. داروهای رژیمی بسیار اعتیاد آور هستند، عوارض جانبی وحشتناکی دارند و خواب را سخت می کنند، بنابراین جوآن نیز قرص خواب مصرف کرد و متأسفانه او بیش از حد مصرف کرد و درگذشت.

این رویداد و وضعیت زندگی مارک هیوز به قدری بر او تأثیر گذاشت که مارک تصمیم گرفت با یافتن یک جایگزین مطمئن و مؤثر برای داروهای رژیمی و قرص هایی که مادرش را کشته بود، تغییری در جهان ایجاد کند.

مارک به تغذیه و به ویژه به گیاهان چینی علاقه داشت. او این گیاهان را مطالعه کرد و به تمام نقاط چین سفر کرد و با پزشکان گیاهی چینی صحبت کرد و فواید سلامتی باورنکردنی این گیاهان بر بدن انسان را کشف کرد. مارک چینی کشف کرد که هزاران سال از این گیاهان به عنوان دارو استفاده می کرد.

مارک علیرغم اینکه هیچ سابقه پزشکی نداشت، هرگز دبیرستان را تمام نکرد، هیچ سابقه تجاری و پولی نداشت، افرادی را پیدا کرد که به ایده او گوش دهند و با کمک و حمایت آنها و یک سال آزمایش و اصلاح با هم “فرمول ۱” را فرموله کردند. جایگزینی غذایی که با پروتئین سویا، ویتامین ها و گیاهان ساخته شده است. مارک می خواست با جایگزین کردن ۲ وعده غذایی در روز با این فرمول به افراد کمک کند وزن خود را کاهش دهند و در نتیجه کالری را کاهش دهند و در عین حال ۱۰۰٪ از تمام مواد مغذی مورد نیاز سلول ها برای سلامتی مطلوب را دریافت کنند. و “تغذیه سلولی” متولد شد.

در فوریه ۱۹۸۰ مارک در ۲۳ سالگی اولین مشتری خود را در این محصول پیدا کرد، مادربزرگش میمی، که ۲۰ پوند وزن کم کرد و ۲۰ نفر از دوستان خود را معرفی کرد.

این کلمه به سرعت پخش شد که نه تنها افراد با استفاده از این محصول وزن کم می کردند، بلکه به دلیل اینکه سیستم آنها از گیاهان پاک می شد، جوان تر به نظر می رسیدند، انرژی بیشتری دریافت می کردند، فشار خون عادی و بسیاری از مزایای سلامتی دیگر به دنبال داشت و در پایان اولین دوره آن ظاهر شد. هربالایف سالیانه بیش از ۲ میلیون دلار فروخته بود.

اکنون با انبوهی از گواهی های سلامت و درآمد باورنکردنی، این شرکت به سرعت رشد کرد.

در سال ۱۹۸۱، ۱۰ میلیون دلار آمریکا

در سال ۱۹۸۲، ۵۲ میلیون دلار آمریکا

در سال ۱۹۸۳، ۱۴۸ میلیون دلار آمریکا

در سال ۱۹۸۴ هربالایف با صرف ۴۰۲ میلیون دلار، سریعترین شرکت در حال رشد در تاریخ کسب و کار ایالات متحده را به ثبت رساند که به دلیل سه عامل بسیار مهم، انواع رکوردها را شکست و به چیزهای قابل توجهی دست یافت.

۱) محصول مارک از همان ابتدا تصمیم گرفت که محصولات هربالایف با جدیدترین اکتشافات علم، فناوری و پزشکی ساخته شوند و هیچ مقدار زمان، تلاش یا هزینه از هدف شماره ۱ کم نخواهد شد. این محصولات بهترین شکل غذایی برای بدن انسان خواهند بود که با پول می توان خرید. ترکیب حکمت گیاهی چینی بیش از ۶۰۰۰ سال با فناوری تغذیه غربی و قابل مصرف کردن، آماده کردن آسان و خوش طعم کردن آن مطمئناً یک کار بود، اما مارک هیوز و تیم پزشکان و دانشمندان این کار را انجام دادند.

امروزه طیف محصولات Herbalife شامل مدیریت وزن، تغذیه هدفمند، تغذیه بیرونی و مراقبت شخصی است. همه با مواد گیاهی طبیعی ساخته شده اند و همه برای پاکسازی و تغذیه سلول های بدن برای حداکثر نتایج سلامتی طراحی شده اند.

۲) مربیگری شخصی. مارک نیاز به یک رویکرد “شخصی” برای کاهش وزن را درک کرد. او می‌دانست که فروش محصولات در قفسه‌های سوپر مارکت اثربخشی آن را کاهش می‌دهد، بنابراین مارک تصمیم گرفت که بهترین راه برای «تغییر جهان» بازاریابی چند سطحی است. از طریق MLM نه تنها مصرف کننده بهترین محصولات را دریافت می کند، بلکه بهترین خدمات را نیز با داشتن یک توزیع کننده Herbalife به عنوان مربی شخصی خود برای کمک به آنها دریافت می کند.

۳) طرح جبران خسارت. مارک متوجه شد که برای رویای خود برای “سالم کردن جهان”، برای واقعی شدن به یک تیم بسیار با انگیزه از توزیع کنندگان نیاز دارد و بنابراین مارک طرح جبران خسارت را ایجاد کرد تا همه دیگران را شکست دهد.

۱- برنامه جبران خسارت حداکثر ۵۰٪ در تمام فروش ها پرداخت می کند. از دانش‌آموزان دبیرستانی گرفته تا مادران، تا راننده‌های تاکسی و حتی پزشک خانواده‌تان که خرید و فروش می‌کنند به این معناست که به کسی کمک کنید تا سلامتی خود را بهبود بخشد و در نتیجه چند صد یا هزاران دلار به درآمد ماهانه‌تان اضافه کنید.

دومین پاداش توزیع کنندگانی که سازمانی را برای کمک به “رویا” ایجاد کردند. از ۱ توزیع کننده تا ۱۰۰۰۰۰ به شما به طور منصفانه از تمام تیم خود پرداخت می شود که شامل پورسانت عمده فروشی تا ۲۵٪، حق امتیاز ۱۵٪ و پاداش های بی نهایت تا ۷٪، تعطیلات و جوایز فروش جهانی به میزان ۱٪ از گردش مالی سالانه است. در کل هربالایف ۷۳ درصد از کل فروش محصولات را به پایگاه توزیع کننده خود بازپرداخت می کند و آن را به بالاترین پرداخت و منصفانه ترین طرح جبران در کل صنعت تبدیل می کند.

امروز رکوردها برای خود صحبت می کنند. ۲۹ سال در تجارت، ۷۰ کشور، ۳.۸ میلیارد دلار در سال ۲۰۰۸، فهرست شده در بورس اوراق بهادار نیویورک، دانشمندان برنده جایزه نوبل، هیئت مشاوره پزشکی UCLA، بیش از ۱۰۰ میلیون گواهی ثبت شده، بنیاد خانواده هربالایف از کودکان در معرض خطر در سراسر جهان حمایت می کند. و قراردادهای حامی ورزشی برجسته از جمله LA Galaxy و دیوید بکهام تنها برخی از دستاوردها هستند. اما باورنکردنی ترین Herbalife رسما “شرکت کاهش وزن شماره ۱ در کل جهان” است.

درست است که “یک مرد می تواند تفاوت ایجاد کند!” مارک هیوز ثابت کرده است که هر کسی که رویایی داشته باشد و عزم خود را برای تحقق بخشیدن به آن رویا داشته باشد، می تواند دنیا را به سمت بهتر شدن تغییر دهد.

اگر صدای این شرکت را دوست دارید و علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر هستید، اینجا را کلیک کنید… Herbalife

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر