هزار آمبولانس جدید در سراسر کشور می آید – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، بهرام عین اللهی ظهر دوشنبه در حاشیه اتاق های عمل و بخش ویژه بیمارستان طالقانی اظهار داشت: در آخرین جلسه هیات دولت مصوب شد که هزار دستگاه آمبولانس جدید به آمبولانس های کشور اضافه شود. بخش قابل توجهی از آن توسط دانشگاه علوم تامین خواهد شد. پزشکی مشهد است.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تصریح کرد: از مجموع هفت دستگاه اتوبوس آمبولانس جدید، یک واحد و از مجموع ۷۰ دستگاه موتور آمبولانس، ۱۰ واحد سهم این دانشگاه است.

وی افزود: خدمات ارائه شده در حوزه های مختلف از جمله بهداشت و درمان در مشهد تنها مختص مردم مشهد و خراسانی نیست، بلکه همه ایرانیان و غیرایرانی ها از آن بهره مند می شوند و نمونه بارز آن، خاص بودن این موقعیت شهری است. در گردشگری سلامت می دانیم که وظیفه ما این است که حوزه بهداشت و درمان امام رضا (ع)ONE) باید آن را تقویت کنیم تا بهترین خدمات بهداشتی، دارویی و درمانی به زائران و اطرافیان امام مهربانی ارائه شود.

عین اللهی تصریح کرد: بهورزان در حوزه بهداشت، دارو و درمان همواره به صورت ۲۴ ساعته در خدمت مردم هستند و هیچ گاه از خدمت به مردم خسته نمی شوند و همه این نیروها از ماموریت اربعین حسینی در عراق برای یک سفر ویژه باز خواهند گشت. مأموریت در مشهد بود و در دهه آخر صفر آماده شدند.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: سلامت زائران برای ما بسیار مهم است و دعا می کنیم همه زائران و نزدیکان امام مهربانی در سلامت کامل باشند و نیازی به رسیدگی پزشکی نداشته باشند.

وی ادامه داد: دانشگاه علوم پزشکی مشهد یکی از بهترین دانشگاه های کشور در حوزه بهداشت و درمان است و خوشبختانه دغدغه سایر مناطق کشور را در نقاط مرزی خراسان رضوی نداریم، اما نیازمندیم. بیشتر به زائران و مجاوران امام رضا خدمت کنید.»ONE) شرط بندی را دو برابر کنید.

عین اللهی تصریح کرد: با همکاری سپاه، ارتش، نیروی انتظامی، آستان قدس رضوی، جمعیت هلال احمر و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) سوله ها، سوله ها و مراکز بهداشتی و فوریت های پزشکی افتتاح می شود. در این زمینه باید بگوییم که یکی از مجهزترین بیمارستان ها و پیشرفته ترین بیمارستان های زیارتی با پای پیاده، مرکز درمانی طالقانی مشهد است که یکی از امکانات آن است. خیلی خوب در مسیر خدمت به زائران پیاده امام هشتمONE) دارند

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزود: در ماه های اخیر تلاش گسترده ای صورت گرفته است آه تو این کار انجام شده تا بیمارستان طالقانی بتواند به نحو شایسته به زائران پیاده امام رضا(ع) کمک کند.ONE) بنابراین اگر مشکلی داشته باشند بلافاصله خدمات لازم را دریافت می کنند.