همه در Workout Express!

ما در جامعه‌ای زندگی می‌کنیم که در آن شرایط اضطراری وجود دارد، جایی که همیشه برای موفقیت حرفه‌ای، تحسین اجتماعی و تناسب اندام خطراتی وجود دارد. این اهداف نباید متقابل باشند، زیرا ما مادران امروزی می‌توانیم کیک ضرب المثل خود را بخوریم و آن را هم بخوریم – به خصوص در مورد تناسب اندام! چگونه نکته کلیدی این است که هر زمانی را که می توان صرف تلاش های مرتبط با تناسب اندام کرد، بهینه سازی کرد.

تنها ۲۰ دقیقه ورزش در بیشتر روزهای هفته برای بهبود سلامت و کاهش خطر ابتلا به بیماری کافی است. سی دقیقه به افزایش سطح تناسب اندام و استقامت شما کمک می کند. چهل و پنج دقیقه یا بیشتر به شما کمک می کند تا از دست دادن چربی خود را بهبود بخشید. اولین قدم این است که باور داشته باشید که لیاقتش را دارید و اینکه اندام متناسب، اندامی جذاب است.

در تلاش برای ایجاد تعادل بین تمام قطعات پایی که ما آن را زندگی می نامیم و به قول خودشان از سواری لذت می بریم، نکات و ابزارهای زیر که از اصول آموزش صوتی استفاده می کنند به شما کمک می کنند تا تمرینات خود را افزایش دهید تا در زمان کمتری به نتایج بیشتری برسید:

o تمرینات بالاتنه و پایین تنه را با هم ترکیب کنید – با ترکیب تمرینات برای چندین قسمت بدن، روال قدرتی خود را به نصف برسانید. به عنوان مثال، در حین انجام لانژ، مجموعه ای از حلقه های عضله دوسر را برای حرکت اضافه کنید.

o تمرینات ترکیبی را انتخاب کنید – تمریناتی که به طور همزمان چندین گروه عضلانی را کار می کنند نسبت به تمرینات انزوا که بر روی یک گروه عضلانی اصلی تمرکز می کنند از نظر زمان کارآمدتر هستند. نمونه هایی از تمرینات ترکیبی عبارتند از پرس پا، اسکات، پرواز قفسه سینه، راه رفتن لانژ و ردیف نشستن.

o Ring Train – با حداقل تجهیزات، می توانید ایستگاه هایی ایجاد کنید که در آن فعالیت های قلبی متناوب با فعالیت های تمرینی قدرتی باشد. این کار ضربان قلب شما را بالا نگه می دارد تا بتوانید از مزایای هوازی و بی هوازی (قدرت) بهره مند شوید. یک مدار نمونه ممکن است شامل: طناب پرش، حلقه های دوسر بازویی، جک های پرش، فشار، دویدن در محل، اسکات، مینی ترامپولین، و شیب ها باشد. تکرار مدار تا سه بار، متابولیسم را در کمتر از ۳۰ دقیقه افزایش می دهد.

o تمرین اینتروال – استفاده از نسبت استراحت فعال و ورزش به شما این امکان را می دهد که سطوح بالایی و پایینی ناحیه چربی سوزی خود را تمرین کرده و مصرف کالری خود را بهبود ببخشید. می توانید با ۲ دقیقه پیاده روی سریع و دویدن ۳۰ ثانیه ای شروع کنید. سپس به دو دقیقه پیاده روی سریع و یک دقیقه دویدن پیش بروید. در نهایت به ۲ دقیقه از هر کدام پیشرفت کنید و در نهایت زمان کمتری را برای پیاده روی و زمان بیشتری را صرف دویدن کنید.

o شدت خود را افزایش دهید – با افزایش سرعت، می توانید مایل های بیشتری را کاهش دهید و در زمان کمتری کالری بیشتری بسوزانید. ممکن است لازم باشد به تدریج شدت ورزش خود را افزایش دهید، اما در این فرآیند کارآمدتر خواهید شد و می توانید مدت زمان جلسات تمرینی خود را کاهش دهید.

o ویدیوهای تمرینی ۳۰ دقیقه ای را ذخیره کنید – جدیدترین ویدیوها را برای هر سطح تناسب اندام، اعضای بدن و سبک تمرینی بررسی کنید. چهار ویدیو ۳۰ دقیقه ای در هفته می تواند تا ۱۸ پوند در یک سال سوزانده شود.

چندوظیفه ای – از زمان خود در دوچرخه استفاده کنید تا ادبیات حرفه ای را دنبال کنید، یادداشت ها را برای ارائه مرور کنید یا خلبان کف دست را به روز کنید. این شما را به روز نگه می دارد و در وقت شما در دفتر صرفه جویی می کند.

o جلسه بعدی باشگاه خود را برنامه ریزی کنید – امروز برگزاری یک جلسه کاری در زمین تنیس، راکتبال یا گلف غیرعادی نیست. این می تواند یک تغییر خوشایند برای همه طرف های درگیر باشد و شما می توانید در حالی که حقوق می گیرید ورزش کنید.

o افزایش سرعت – هر فرصتی که در فروشگاه مواد غذایی یا چمن زنی به دست می آورید، سرعت خود را افزایش دهید. انجام وظایف – به معنای واقعی کلمه. این می تواند کالری را به طور چشمگیری افزایش دهد و سوخت و ساز بدن شما را در طول روز در سطح بالاتری حفظ کند.

o آن را به تغییر سبک زندگی تبدیل کنید – با حذف برخی از امکانات مدرن زندگی و تناسب اندام بیشتر، می توانید تا ۸۰۰ کالری اضافی در هفته مصرف کنید. ممکن است در پایان سال به ۱۱ پوند ضرر اضافه کند. بنابراین، شروع به بالا رفتن از پله ها کنید – حتی اگر در طبقه دهم کار می کنید – آسان تر می شود. ماشین خود را در آخرین مکان پارک کنید و کفش های ورزشی خود را همیشه نزدیک نگه دارید. شما هرگز نمی دانید چه زمانی این فرصت را خواهید داشت که پیاده روی کنید، به باشگاه بروید، یا به بچه های این میدان بپیوندید.

o اتلاف وقت را به صرفه‌جویی در زمان تبدیل کنید – گروه‌های عضلانی را در حالی که در صف ایستاده‌اید یا رانندگی می‌کنید، پشت میزتان حرکات کششی انجام می‌دهید، منقبض کنید و در وقت استراحت به پیاده‌روی بروید. به یاد داشته باشید که سه دوره ده دقیقه ای به اندازه یک جلسه ۳۰ دقیقه ای است. در صورت امکان، هنگام ناهار ورزش کنید و سپس پشت میز خود غذا بخورید.

o تمرینات ذهن و بدن را به کار ببرید – انتخاب رشته ای مانند یوگا یا پیلاتس نه تنها مزایای فیزیکی بدنی خوش فرم را برای شما به ارمغان می آورد، بلکه از بهبودهای آرامش و کاهش استرس نیز لذت خواهید برد.

o وقت بگذارید – یک ماه قبل یک تمرین ۳۰ دقیقه ای را در دفترچه قرار خود برنامه ریزی کنید و این تعهد را به همان روشی که در هر جلسه دیگری انجام می دهید حفظ کنید. زنگ هشدار، ساعت یا پایلوت را تنظیم کنید تا وقتی زمان تمرین فرا می‌رسد خاموش شود.

o شمارش جنسیت – در حالی که من جایگزین کردن یک برنامه ورزشی رسمی با رابطه جنسی را پیشنهاد نمی کنم، مطمئناً کالری می سوزاند. هرچه تناسب اندام بیشتری داشته باشید، همه فعالیت ها از جمله رابطه جنسی سرگرم کننده تر خواهند بود.

o ورزش باعث صرفه جویی در وقت شما می شود – هر چه تناسب اندام بیشتری داشته باشید، به خواب کمتری نیاز دارید، بنابراین می توانید زمان بیشتری را به روز خود اضافه کنید و انرژی بیشتری برای انجام کارهای روزانه خود داشته باشید. ورزش می تواند سال های طولانی تر و قوی تر به زندگی شما اضافه کند – و این زمان بسیار ارزشمند است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر