هویت اصلی انقلاب اسلامی دموکراسی است – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر حجت الاسلام والمسلمین رضا عزت زمانی شامگاه چهارشنبه در همایش یاوران تبیین جهاد در سالن اجتماعات تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به اتفاقات اخیر در کشور اظهار داشت: وجود دارد. در شرایط کنونی کشور تضاد جدی حق و باطل است».

وی ایمان و عمل صالح را راهگشای کشف طغیان دانست و افزود: دشمن با بهانه های مختلف در صدد از بین بردن انقلاب اسلامی است.

معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به ترفندهای رسانه ای دشمن علیه نظام اسلامی گفت: استکبار جهانی در حال جان دادن است و سعی در رنگ آمیزی و رنگ آمیزی دارد. لعاب رسانه ها به نظام اسلامی حمله کنند.

ضرورت ارتقای سواد رسانه ای جامعه

حجت الاسلام عزت زمانی با بیان اینکه شکست دشمن در جریان قیام روشن است گفت: صحنه شکست دشمن با حضور انقلابی مردم ایران در میدان حمایت از انقلاب و نظام به تصویر کشیده شد. .

وی با اشاره به هزینه های چند میلیارد دلاری دشمن علیه نظام اسلامی افزود: دشمن با این همه هزینه سنگین و هنگفت نتوانست به انقلاب آسیب برساند.

نماینده فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی بر افزایش سواد رسانه ای در جامعه تاکید کرد و تصریح کرد: ارتقای سواد رسانه ای مهمترین ضرورت در جامعه امروز است.

حجت الاسلام عزت زمانی با بیان اینکه نسل جوان امروز در فضای مجازی زندگی می کند، گفت: باید به درک واقعی نسل مجازی امروز توجه شود.

معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی بر تغییر رفتار نسل جوان امروز تاکید کرد و گفت: علاوه بر توجه به اصول و اعتقادات، باید خواسته ها و نیازهای جوانان را درک کنیم.

تغییر ساختار نظام های فرهنگی کشور در اولویت است

حجت الاسلام عزت زمانی با بیان اینکه انقلاب اسلامی با موضوع مردم سالاری دینی شکل گرفت گفت: هویت اصلی انقلاب اسلامی مردم سالاری است.

وی به اهمیت جهاد تبیینی اشاره کرد و افزود: جهاد تبیینی با بسیج ملی و حضور مردم در میدان محقق می شود.

معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی، فعالیت ها و خدمات دولت سیزدهم را بسیار ارزشمند و ستودنی خواند و افزود: نهضت خدمات رسانی در دولت سیزدهم مردمی راه اندازی شده است.

حجت الاسلام عزت زمانی تغییر ساختار نظام های فرهنگی در کشور را از اولویت ها برشمرد و تصریح کرد: در بحث فرهنگی بسیار ضعیف عمل کردیم و خلاء اقدامات فرهنگی موثر در کشور محسوس است.

وی با اشاره به ناچیز بودن بودجه سرانه فرهنگی در کشور افزود: اگر اعتباری که در سایر بخش ها استفاده می شود در حوزه فرهنگی استفاده شود، بسیاری از مشکلات قابل حل است.