واگذاری ۴۵۰ پلاک زمین صنعتی و کارگاهی به شرکت های دانش بنیان


به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی اصفهان، رسول سواری مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان اظهار داشت: دانش بنیان و توسعه اشتغال حدود ۳۸۵ قطعه با کاربری کارگاهی و ۳۵ قطعه با کاربری صنعتی در نظر گرفته اند. در مناطق مختلف شرکت های دانش بنیان در شهرهای صنعتی استان.

وی ادامه داد: همچنین حدود ۳۰ قطعه زمین برای ساخت واحدهای کارگاهی به مساحت ۲۸۸ متر مربع برای شرکت های دانش بنیان استان در نظر گرفته ایم که پس از ساخت و تکمیل در اختیار آنها قرار می گیرد.

سواری تصریح کرد: با توجه به سیاست های حمایتی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران از شرکت های دانش بنیان، قیمت حق استفاده با بیشترین کمک ممکن برای نحوه پرداخت و تنفس ۶ ماهه دریافت می شود. مشوق های مرتبط

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی اصفهان افزود: این شرکت ها در صورت بهره برداری زودهنگام نیز مشمول مشوق حداکثر ۳۰ درصدی کل هزینه حق بهره برداری خواهند شد.

به گزارش فارس، در استان اصفهان ۸۰ شهرک صنعتی مصوب وجود دارد که از این تعداد ۷۵ شهرک صنعتی به بهره برداری رسیده و در حال واگذاری هستند و ۵۰ درصد شهرستان های استان به ظرفیت نهایی رسیده اند. بیش از ۱۴۰ هزار نفر در شهرها و نواحی صنعتی مصوب و فعال این استان مشغول به کار هستند.

انتهای پیام/۶۳۱۲۸
این را به صفحه اول پیشنهاد دهید